Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonban ugyanúgy...

Xiaomi telefonban ugyanúgy működnek az alkalmazások (pl: Fb, messemger, insta) mint a samsungokban?

Figyelt kérdés

2017. máj. 11. 13:40
1 2
 11/12 Trevor. ***** válasza:

Pár dolgot lehet be kell állítani a Biztonság alkalmazásban (pl. MIUI akkumulátorkímélő kikapcsolás), hogy megkapj minden értesítést pl. Messengeren. Ezt leszámítva ugyanúgy működik minden, mint egy Samsung telefonban.


Nekem Redmi 4 Prime van, fogtam már kézbe Note 3-at, méretre gyakorlatilag ugyanakkora, mint a Note 4, de kényelmetlen egy kézzel használni. Mondjuk tartalomfogyasztásra jobb az 5.5". Megvenni Eustock-ról érdemes, esetleg hardverapró vagy Spemall.

2017. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Samsungról váltottam Xiaomira (Redmi 3s), minden ugyanúgy működik, mondjuk én Facebookot nem használok, de a Messenger, Instagram tökéletesen működik :), csak ajánlani tudom a márkát. Amúgy először nagyon furcsa volt a "váltás" Samsungról, az elején nem igazán tetszett, de idővel megszoktam, meg hát a brutális akksi mindenért kárpótolt :D.
2017. máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!