Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s meddig lesz támogatv...

Iphone 5s meddig lesz támogatva még?

Figyelt kérdés

Ha most akarok venni egy 5s-t akkor mennyi időre lehet még kb. számítani, mert azt olvastam egy idő után a Apple, lassítja a régebbi eszközöket, és ugye az 5s, az már most 4 éves, így aki tudja kérem írja le ezt.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2017. máj. 15. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Háát. Nem túl sok ideje van. 1-2 év, amíg támogatja az Apple. Persze ettől függetlenül lehet majd utána is használni. De egy SE most jobban megérné.
2017. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajna, most csak 5s jöhet szóba,ám remélem igazad van h 2019.ig vagy a körülig lesz támogatva, addig tervezem, és ezt lassítást dolgot egyébkétn h kell érteni ? nagyon lassú lesz?
2017. máj. 15. 19:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Dehogy. Nem lassítják, csak nem támogatják. Maximum lassabbnak fog tűnni, hiszen jönnek az újabb, jobb telefonok. Egyszerűen kevesebb dologra lesz képes, mint a csúcskészülékek.
2017. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! :)
2017. máj. 15. 20:02
 5/12 A kérdező kommentje:
De még is krédezek még 1-et, ugye néztem egy videót yoztobe-on és ott arról volt szó h az új frissítések h is mondjam, több "energiát" vesznek fel v nem is tudom, úgy értve mint pl xp-s gépeknél ha nem csinálsz géppel semmit 1-2% de ha arra régi gépre teszel 1 win10-et már egyből pl 105 alapbol így értem a videóban erre lettem figyelemes azért kérdem
2017. máj. 15. 20:06
 6/12 A kérdező kommentje:
10%
2017. máj. 15. 20:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Jo az 5S is.
2017. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha a programokat amit használsz támogatják a régi ios verziókat, akkor nem kell törődni a frissítésekkel se.


Nekem lapul a fiókomban egy 4s és használható, hiába nem támogatja már az alma.

Telefonálni, nezetni tudok rajta. viber, watsapp, spotify is megy rendesen. Pedig lassan 6 éves és ios 9 van rajta.

Lassúnak lassú, de nem azért mert az apple lelassítja, hanem gyenge a hardware a mai igényekhez.

Ios-t se kötelező frissíteni.


Tehát ha megakarod venni, akkor vedd.

2017. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. máj. 16. 14:20
 10/12 anonim válasza:
Általában minden telefonra 4 évig jönnek ki frissítések. Nem, nem az Apple lassítja. Minden iPhone az "alapértelmezett" iOS-szel a leggyorsabb igaz, de attól függetlenül nem lesz olyan látványosan lassú mint pl. egy androidos telefon 2 év után.
2017. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!