Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger régebbi verzió...

Messenger régebbi verzió androidon?

Figyelt kérdés

Valami nagyon alap verzióm volt, de véletlen töröltem. Feltettem, és az újat adta automatikusan, ami...

A beállításoknál a messengernél nincs frissítések eltávolítására lehetőség. Van ötletetek, hogyan tehetném vissza a régi verziót? Külsös apk megbízható?


2017. máj. 16. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
keress rá az uptodown oldalra, ott megtudod keresni a messengert, és szinte az összes régebbi verzió letölthető (úgy keresd hogy previous versions, ha esetleg nem tudsz angolul. Szinte minden app régi verziója megtalálható.
2017. máj. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amugy megbizhato ha nem a play rol szedek le valamit? Azert itt hozzakapcsolodik a face oldalamra, azert vagyok szkeptikus. Mas appnal nem erdekelne
2017. máj. 16. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Googleba berod hogy Messengerold versions, és rámész az első linkre. Én a 70-edik verziót töltöttem le, már a másik telefonomra. Minden tökéletesen működik, nem akad, nem fagy le és nincs a hülye "napom" funkció. Miután feltelepítetted, ne felejtsd el a Google Play áruházban kikapcsolni a messenger automatikus frissítését.
2017. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En is a hulye napom miatt utalom xd fenet nem erdekli, arra ott a rendes facebook. Meg nalam nem lehet irni, max par szavas mondatokat, mert kifagy. Regebbi verzioval ez nem volt gond
2017. máj. 16. 12:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki inkább Facebook Lite-ot, hátha az jobb lenne neked.
2017. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van már Messenger Lite is az Áruházban. Ez hivatalos, megbízható, mindenképp ezt telepíteném a helyedben.
2017. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Haladtam, leszedtem az emlitett oldrol egy 74 es valtozatot, pont az volt fent. Nem volt para, viszont a lite tok jo, mert tenyleg csak chatelni akarok, mas napja meg baromsaga nem erdekel. A lite gyorsnak tunik.


Most megnezem mennyire jo, max a 74 est visszateszem kesobb. Mindenkinek jar a plusz, koszi!

2017. máj. 16. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!