Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleejtettem a telefonomat a...

Beleejtettem a telefonomat a wc-be, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hete beleesett a wc-be a telefonom mert a farzsebemben volt amit persze elfelejtettem es beleesett. Rogton kivettem belole minden kartyat, persze folyt belole a viz. Ra raktam mindegyik kartyat es a telefont egy torolkozore, es vartam egy hetet hogy hatha ujra fog mukodni. Nem mukodott, probaltam mar porszivoval is. Amikor bekapcsolom rezeg egyet, meg rendesen bekapcsolodik, a jelszot is be tudom irni mert ha nyomom a kepernyot rezeg mert ugye ugy van beallitva a pin kodja h kozben rezegjen, csak a kepernyoje nem jo, egy nagy kek foltot hoz ki amin halvany feher csikok vannak. Ma elvittuk szervizbe. Meg megmentheto vagy mar ennek a telefonnak annyi?

2017. máj. 18. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem a szervízben kérdezted meg?
2017. máj. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

NEM tudom milyen telefon,de hasonlóképpen jártam februárban. Telefonom wc-be esett , kivettem sim aksi minden Működött csak a funkciók felcserélődtek. Mivel a telefonom még garanciális vittem szervizbe. Garanciába nem csinálták meg, csak ha fizettem volna +33.000ft-ot amit nem tettem meg,ennyit nem ért. Felküldtem BP-re ott is megállapították h víz érte. Kiadták úgy h elvileg nem működhetne. Na azóta is használom .Igaz néha szar..de összességébe semmi bajom nincs vele,működik stb.Ha beszar veszek másikat.Nekem pl nem érte volna meg h annyiért megcsináltassam meg 54.990 ft-ért vettem.

Valószínű neked is fel ajánlják h megcsinálják rajtad áll h megéri e ez neked v sem

2017. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem en vittem szervizbe, apukam pont bent jart pesten es bevitte.

Koszonom a valaszt. Hat majd meglatjuk mi lesz, a kartyanak elvileg semmi baja nincs. Remelem.

2017. máj. 18. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!