Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy ugyanolyan...

Miért van az, hogy ugyanolyan a telefonunk az ismerősömmel, neki mégis jobb a képminősége?

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek iPhone 4S-e van. 16 GB. Minden ugyanolyan. De hogyha az előlapi kamerát nézzük, az övé sokkal jobb! Miért?

2014. júl. 18. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon jó kérdés. Talán valami beállítás, vagy a fényviszonyok eltérőek voltak, de akár a telefon 'kora' is számit.

(zöld pacsit elfogadom :D)

2014. júl. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

azt tudjuk, hogy ez ateló nagyon jó.de..ha olvasod a garanciális fórumokat, előfordulhat apró gyári hiba...illetve van olyan is, hogy egy újraindítás(reset) után beáll rendesen, és jó képet ad.

nem egy embernek javasolták gyenge képeknél, hogy csináljon egy újraindítást, aztán jobb lett.


a franc sem érti ezeket. lelkük van

2014. júl. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyári az eleje?
2014. júl. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy a tiedbe por ment a gyártásnál
2014. júl. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hm.. Lehet akkor újra frissítem. Mindenkinek ment a zöld pacsi!:) Hát amúgy az enyém a tesómé volt, és ő 2 évig használta, szóval akkor már értem. Annak az ismimnek pedig új.. :) köszönöm! És ha újra frissítem, akkor jobb lesz?:) mem gyári amúgy
2014. júl. 18. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!