Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry Q10 megéri?

Blackberry Q10 megéri?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem ,hogy megéri 2017-ben blackberry Q10es telefont venni ? Nagyon megtetszett és az ára sem magas. Sokan mondták ,hogy elavult meg nem támogatott. A véleményeteket kérdezném.

#vásárlás #Blackberry #blackberryq10
2017. máj. 20. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem blackberry z10 van. Kb ugyan olyan mindenben, os-ben teljesen, annyi, hogy ezen nincsenek gombok.szerintem nagyon jó telefon, a facebook messenger nem támogatott rá egyedül, de a helyett ott a messenger lite,ami ugyanannyit tud, csak annyi, hogy azon nem tudsz videóhívni, csak simán telefonálni tudsz vele ingyen.Egyébként gyors telefon, erős wifije van, a szoftvere nevezetesen a bb 10 os nagyon könnyen kezelhető, átlátható, és gyors. Vásárlásnál arra figyel, hogy a blackberry fiókból legyenek kijelentkezve, mert egyébként laikusokon kívül senkinek nem fogod tudni eladni. Én egyébként megvenném. Mondjuk a z10 szerintem jobban megéri kb ugyanannyiért, mert azon jobb játszani a q10-nek meglehetősen alaktalan kijelzője van amin egy szenvedés lehet szerintem játszani, vagy eggyáltalán bármit csinálni.
2017. máj. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!! Jöhetnek még vélemények
2017. máj. 21. 15:59
 3/5 anonim válasza:
Ha jót akarsz magadnak, akkor ne vedd meg.
2017. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg. Nekem van egy Q10 és egy Blackberry Passport. Nagyon jó telefonok. Az androidos alkalmazások is futnak rajta zömében. (Amazon Appstorból) Az 1:1 arányú kijelzőt egy idő után simán megszokod. A kamerás része is rendben van. Korrekt, jól összerakott telefon a Blackberry. Arra figyelj, hogy a Blackberry ID rendben legyen. Legyen kijelentkezve az előző tulaj. Nyugodt szívvel ajánlom a Blackberry telefonokat. Jók.
2017. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, az enyém 3 éves, és elég jól működik még mindig. Nem fogok többet Blackberryt venni, mert teljesen kinyírták, pl. a whatsapp nem fejleszt rá tovább, ami engem elég rosszul érint, mert nagyon sokat használom (egyelőre működik). Viber nincs az app store-ban. Az alap memóriája kicsi, de bővíthető. Szerintem szép képeket csinál, pl egy egy iphone SE vagy 5ös szériánál jobbakat. Szerintem ne vegyél, habár ha tehetném, én sem cserélném le soha... Viszont elég stabil telefon, az op. rendszere is, és ugye pl az aksija is tovább bírja a kisebb képernyő miatt. Meg hát az a fizikai billentyűzet, ami viszi a prímet a BB imádóknál :)
2017. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!