Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki le tudná írni, hogy...

Valaki le tudná írni, hogy hogyan tudok főzött room ot tenni egy androidos telefonra, ha lehet részletesebben Huawey Ascend g620s?

Figyelt kérdés

Van egy régi telefonom amit már nem nagyon használok de láttam már valakinek, hogy erre a mobilon rajta volt az Android 5.0 vagy esetleg a 6.0 ás verzió persze ne a hivatalos verziós, hanem a CyogenMod és bár tudom hogy enne a fejlesztése már tavaly leállt mármint a CyogenMod nak a fejlesztése, de még most is lehet találni a neten olyan room okat erre a teflonra amik CyogenMod ok, szerintem a telefon elbírná valamelyik verziót gondolok itt a 5.0 vagy esetleg a 6.0 mert az a valaki aki feltette sokkal gyorsabb volt mint ami nálam vagy 4.4.4 es rendszerrel!


És bár érdekes de tudom ,hogy ez nem csak annyi, hogy letöltöm és felteszem a telefonra, mint ha a gyári verzióját csinálnám, nagyjából azért azt mondom, hogy haladó szinten értek kb. az ilyesmikhez mert már a gyári androidod több telefonon is újra raktam!


Viszont azt nagyból sejtem, hogy előtte rootolni vagy flashelni nem is tudom vagy talán bootolader -t ki kell rajta nyitni, pont ez az, hogy nem tudok, hogy hozzá kezdeni mert egy leírást sem találok a neten magyarul ami elmagyarázná, hogy mit is kell csinálni, vele, hogy egyáltalán hozzá tudjak kezdeni semmi infó róla sehol pedig kerestem már többször is mert nem féltem annyira a telefont, hogy elromlik mivel már nem is nagyon használom, de azért jó lenne ha valaki leírná részletesebben!



2017. máj. 22. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Várjál, befejezem a vacsorafőzést, és ha jut időm majd leírom neked. Gondolom, nem sürgős, mert úgyis egy öreg vacak telőről van szó. Majd elküldöm magánban, és leírom hozzá a díjazást is. Majd megdumáljuk
2017. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
???????
2017. máj. 22. 18:22
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ezen most jót röhögtem ha viccnek szántad ugye, azért annyira nem érdekel, hogy könyörögjek neked netán még fizessek is ezért a vacakért csak kíváncsi voltam rá, de úgy látszik te sem nagyon értessz, hozzá de ha tévedek, akkor 1000 bocsi
2017. máj. 22. 18:26
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam ide ki mert erről a témáról sehol nem találok leírást, na meg ha valaki fixen leírta volna, hogy pontosan mit kell csinálni lépésről lépésre, vagy ehhez kapcsolódó leírást küldene linekelne, bár én ne találtam róla de lehet nem is jól kerestem, akkor majd értelmezem magam és megpróbálom ha normális válasz nem jön, de azért köszi!
2017. máj. 22. 18:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Neked vacak, nekem munka. Ha hiszed, ha nem. Ha beviszed a mobilodat ( bármidet ) valamilyen szolgáltatóhoz, az induló ár legkevesebb 3000.- a semmiért. Sok sikert...
2017. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmi értelme szar telefonra újabb rendszert rakni. 1el nagyonbb főverzió szám és használhatatlan telefon lesz az eredmény. Hajrá.
2017. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen tudom, hogy sok pénzben van de az annyira nem is érdekel mert, a saját gyári romját azt vissza tudom tenni, ha esetleg valami nem stimmelne az új verzióval esetleg!

Viszont ha én mondjuk nem értek hozzá és nem hivatalos főzött room ot szeretnénk rá tenni azt hiába viszom szolgáltatóhoz, mer bár ezen már régen nincsen garancia meg nem is ez érdekel de egy szolgáltató olyan dologgal soha nem fog foglalkozni ami nem hivatalos gondolok itt a főzött roomokra!

Annyit már tudok, hogy a telefon bootloadere zárt és hogy PC vel össze kötve lehet valahogyan kinyitni volt ilyen leírás parancssorral lehet meg csinálni, és azt is tudom, hogy ha a telefon nyitott bootloaderrel könnyen téglát lehet belőle csinálni, tehát amíg nem olvastam utána eléggé addig inkább hozzá sem fogok amíg nincs elég infóm róla és, hogy utána rootolni is kell majd utána fel a főzött roomot ha jól tudom, viszont azt nem tudom, hogy mivel kell feltenni talán flashtool al vagy sd kártyáról is fel lehet tenni recovery ből ez így egyszerűnek tűnik de azért még sem annyira mert nem volt róla elég infóm meg leírást sem találtam róla ami magyar de amit ide eddig leírtam ezt most értelmeztem azt hiszem jókat írtam nagyjából de azt is tudom hogy ez még édes kevés, hogy hozzá fogjak, hogy biztos legyen a végeredmény

2017. máj. 22. 19:15
 8/10 A kérdező kommentje:
6 os pontosan ezért tettem fel a kérdést valakinek fent van rajta ugyan ezen a telefonon az 5.1 és gyorsabb mint a 4.4.4 tehát ez sem teljesen igaz ugyan azokkal az appokkal mint a 4.4.4 en Facebook, messenger instagram, különben is tudtommal az 5.0 utáni androidoknak jobb a RAM kezelése javítsatok ki ha nem így van
2017. máj. 22. 19:18
 9/10 A kérdező kommentje:
mondok egy pédát ebben a modellben 1GB a RAM és a 4.4.4 en kb maximum 150,250MB között mozog a szabad ram ugyan ezen a modellen amin 5.0 van egy picit gördülékenyebb és itt már a szabad ram semmi nincs nyitva rajta 250-350MB
2017. máj. 22. 19:22
 10/10 anonim ***** válasza:

"azt mondom, hogy haladó szinten értek kb. az ilyesmikhez"


Annyira imádom az ilyen szerénységet. Naszóval keress az xda-developers fórumon a készülékedre, lesz ott 1-2 apróság. És nyálazd végig a Mobilarénán a készülék fórumát, 4100 hsz. között csak lesz valami.

2017. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!