Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért produkálja ezeket a...

Miért produkálja ezeket a jelenségeket a telefonom újraindítás után?

Figyelt kérdés

Típus: Doogee X5 MAX


Szóval ha újraindítom:


- Automatikusan magyar nyelvre áll vissza (nyelvgyakorlás céljából idegen nyelvre van állítva)

- Átáll arra a lehetőségre, hogy híváskor a számomat elrejtse, holott mindig beállítom, hogy megjelenítse a számom.


2017. máj. 22. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért áll vissza magyar nyelvre mert fel ismeri a kártyádat hogy magyar ... a szám elrejtéséről fogalmam nincs
2017. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te állítsd be ahová akarod, gondolom nem óránként indítod újra.
2017. máj. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Szerintem mindkettőnek a SIM kártyához van köze.


Alapból a SIM hálózat alapján állapítja meg a nyelvet és a számkijelzést is a hálózat szerinti alapértelmezettre teszi. Utóbbit a szolgáltatónál lehet átállíttatni.

2017. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek 3-assal.

Annál is inkább, mert nekem X5 Max Pro van, és amíg T-mobilos voltam, addig nekem is minden újraindítás után rejette a hívószámot (alapbeállításra állt), viszont január óta Vodás vagyok és már nem csinálja, holott ugyanúgy a hálózati alapbeállítás van érvényben.

Nem tudok róla sajnos, hogy ezen lehetne változtatni...

2017. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!