Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 1520 tulajok ti hogy...

Lumia 1520 tulajok ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
amikor már le járt a garanciátok vagy nem volt eredeti kijelző már ti rakattatok után gyártott kijelzőt a telefonotokba ? érdemes ?

2017. máj. 22. 21:43
 1/8 A kérdező kommentje:
?
2017. máj. 26. 18:23
 2/8 anonim válasza:
Nem érdemes nem éri meg, vágd földhöz taposd meg és vegyél egy jó androidos telefont.
2017. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Androidot soha ! :D
2017. aug. 5. 16:10
 4/8 anonim válasza:
Miért?? Androidnal ugyanazért a pénzért sokkal erősebb okosabb telefont kapsz, az android áruház ráadásul sokkal bőségesebb alkalmazások játékok téren, es a windows phone halott mar senki nem veszi hamarosan megszűnik a windows mobilon gyártása is, nem fogsz tudni ilyen telefont venni soha tobbe.
2017. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
android szórakozik mindig le fagy gond van vele és a menüje sem tetsztik egyszer volt alcatel one touch 918-am de egy siralom volt , nah akkor meg fogadtam hogy soha többet nem kell android ! a windows mobilok gyártása is már rég meg szűnt , és az 1520-is másfél éve ki futott , de alkatrész sincs hozzá már sajnos , de nekem csak ez az egy ami igazán tetszik
2017. aug. 5. 17:20
 6/8 anonim válasza:
Hallod az a androidos telefon amit te írtál az nagyon gagyi:D Az az egyik legolcsóbb egy vacak azért szarakodott, kicsit több pénzt kell ra szánni es jot venni nem a legaljából vásárolni es akkor nem lesz ilyen gondod, am nekem van egy lumia 532 es ez is lefagy neha meg netezek es kilep a böngészőből, androidot ha vesz valaki mindig normális telefont kell nézni nem alcatelt:D:D
2017. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó néha Lumiák is vacakolnak sajnos de szebbek is jobbak is mind az android szerintem :D
2017. aug. 5. 17:32
 8/8 anonim válasza:
En is ezt gondoltam mikor megvettem a lumiam januárban lesz 2 eves nálam leszerepelt a windows phone még maga a telefon is szarul van összerakva nem csináltam vele semmit es megrepedt a hatlap aztán elfajult es kettetort pedig le se ejtettem meg semmi, előző telőm ami egy androidos alaptelo volt meg se tudom számolni hányszor ejtettem le es semmi baja nem lett pedig még tok se volt rajta, ezen a szaron meg még tok is van es mégis ez történt, a szilikon tok tartsa össze a hatlapot igy mukszik a telo:D szóval ezek meg normálisan összedobni se tudnak egy telot ha leejtenem szerintem darabokra torne, androidot meg szétverni se lehet, app is keves játék is, en elkezdek nézelődni es ha latok nekem tetszo bivaly eros androidot joaron akkor en megveszem, windows phont viszont soha többet.
2017. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!