Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s vagy galaxi s7edge?

Iphone 6s vagy galaxi s7edge?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs melyiket vegyem. 7edge jobban tetszik, de mindenki azt mondja hogy az a legkonnyebben toro telefon. Amilyen szerencsetlen vagyok tuti leejtenem. Ugye mivel lekerekitett elvileg rendes uvegfolia sincs ra mert feljon rola. Tok meg sokak szerint semmit sem er. Iphone-om meg sosem volt, az is tetszik, de sok ellenervet hallottam rola es sok minden nem tetszik rajta de ugyanugy sok minden tetszik is, es elvileg ez kevesbe torik. Nemtudok donteni.tenyleg annyira torik az s7edge? Melyik a jobb es miben?

2017. máj. 23. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Nehéz választás.


De inkább iphone-t venném az Ios miatt.

2017. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

De ezeket el lehet szerintem felejteni hogy törik az S7 edge.


Sok baromságit leírnak itt meg a szóbeszéd.


Valami gyengeelméjű kérdezte hogy "lassítják e az Iphone-t", vagy hogy a "Samsung törli az adatokat".


Ezeket nem tudom honnan veszik az emberek.


Vagy hogy az Iphone így törik úgy törik.

2017. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak te tudod kérdező - számodra melyik jobb OS: Android - akkor Galaxy S7 Edge; iOS: iPhone 6S.

Ha tudod, próbáld ki a kettőt (ha van rá lehetőséged).

2017. máj. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem az android jobban tetszik, meg maga a telefon is, csak mindenkitol ezt hallom hogy mennyire torik, es hogy nincs ra egy normalis tok/folia sem. Koszonom az eddigi valaszokat.
2017. máj. 23. 10:44
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Igazából hosszan mehetne itt a vita, Ios versus Android.


Nekem mindegyik volt.


De szerintem ios jobb szoftver azért venném az Apple-t, plusz szerintem a design is jobb és az anyaghasználat.


Iphone-t venném, csak drága sajnos.

2017. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fura, hogy "törik" és nincs rá igazán használható tok/fólia.

Honnan van ez az infó? Valami forrásmegjelölést tudsz belinkelni? Mert különben hiteltelenné válik.

Ha meg az Androidot preferálod jobban, akkor S7 Edge. Ennyi.

2017. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Samsung jobban megéri: nyitott rendszer, nagyobb akksi, jobb kijelző és kamera, bővíthető memória, vízálló, és ár-érték arányban is reálisabb, mivel nem kell ANNYIRA megfizetni a márkát! Persze ár-érték arányban egyik sem éri meg igazán, de a Samsung közelebb áll árban a reális értékhez! Viszont persze az számít, hogy Neked melyik rendszer jön be jobban, és ahogy látom Neked is az Android, akkor hova tovább kérdés, vedd meg, és ne foglalkozz az alaptalan rossz pletykákkal!
2017. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, kicsit megnyugodtam most megyunk baratnommel megvenni az s7edget! Tenyleg koszonom!
2017. máj. 23. 16:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Van rá gyári tok. Semmi baj nincs vele.
2017. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megvettem, mar most imadom!
2017. máj. 23. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!