Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone SE megéri? Hány...

Az iPhone SE megéri? Hány évig fog kitartani?

Figyelt kérdés
Pont ilyenre vágytam, mint amilyen ez a telefon. Csak attól félek, hogy 1-2 év múlva mehet a kukába. Hány év jósolható neki, ameddig még jól lesz használható?
2017. máj. 24. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha mikor kijön az Iphone8 akörül fog elavulni.
2017. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az 5 most kezd kiöregedni, es az 2012-ben jelent meg, az SE tavaly es van egy bővített idei változata is, szerintem nyugodtan lehet ra számolni szinten 3-4, akar 5 évet is..
2017. máj. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Ez olyan dolog, hogy kinek milyen igényei vannak. Van aki cseréli ha kijön a legújabb modell, de látok embereknél 4-es iPhoneokat is.
2017. máj. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

"Csak attól félek, hogy 1-2 év múlva mehet a kukába."


Csak tudnám a sok hülyeséget honnan szedik az emberek.


Hogy lassítják az Iphone-t meg hogy a Samsung telefon törli az adatokat, meg hogy törik az Iphone.


Persze hogy törik az Iphone, ha betonnak csapod. Igen akkor törik.


Na visszatérve ide szerintem lesz rá frissítés vagy 5-6 évig, de utána is használható, miért ne lenne?


Ha valaki nagyon akar most is vehet pl. Iphone 4-est, csak ios 7 van rajta, annyi.

2017. máj. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 25. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!