Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak a Telekomnál van olyan...

Csak a Telekomnál van olyan hogy én választom ki a díjcsomagomban mennyi mobil internetet és mennyi beszédet kérek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 11:32
 1/1 anonim válasza:
Jelenleg igen. Ráadásul ha van TV+internet+telefon szolgáltatásod náluk akkor 25 százalék havidíj kedvezményt kapsz a mobilra is. Én Next S csomagban voltam amivel a telekomosokat ingyen hívhattam de a kötelező 1 giga netet sose használtam el. Feleslegesen fizettem ki. Pár hete összeállítottam a saját díjcsomagomat és sokkal jobban jártam vele. Én örülök neki hogy végre rájött a Telekom arra, hogy nekik kell az ügyfelek igényeihez alkalmazkodni és nem fordítva.
2017. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!