Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy noname webshop, és egy...

Egy noname webshop, és egy elismert webshop ára között, hogy lehet 80 ezer! Forint különbség? (Samsung Galaxy S8)

Figyelt kérdés
Nem lesz bajom, ha egy ilyenről rendelek? Miért ilyen nagy a különbség egy extreme digital, euronics, Best byte, Media markt stb. meg egy noname webshop ára közt?

2017. máj. 30. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem az eltérés a baj, hanem az, ha máshol gyanúsan olcsó.
2017. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyiken 194 másikon 275


[link]

2017. máj. 30. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk baromi sok helyen annyi az ára, szóval elképzelhető, hogy túlárazzák a nagyok, mert megtehetik.

De nem vagyok benne, viszont azzal, hogy árukereső, meg ennyi szereplőnél egyformán alacsony az ár, nem valószínű a csalás.

2017. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Óvatosan ezekkel a webshop-okkal. Még a nagyobbnak tűnőekkel is. Nekem pl szinte biztos, hogy felújított telefont adtak el újnak, de pattogni nem akarok. Tanulópénznek jó volt. Ahogy utánaolvastam fórumokon, hát nem csak nekem volt velük bajom. Persze ettől még lehet szerencséd, de szokásos mondás. Ami túl szép, hogy igaz legyen az valószínűleg nem is az.
2017. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac ***** válasza:
100%

Melyiken mennyi időre és milyen garancia jár?

Marhára nem mindegy.

2017. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

+1 Wadmalacnak.

Nem mindegy, hogy az adott webshop mit vállal érte. Ad-e garanciát? Ha igen, akkor az gyártói, vagy bolti? A másik: van olyan is, hogy nem magyar nyelvű az Android rajta, csak készüléket kapsz. Feltehetőleg egy bemutató modell volt az. Igen, kiírják a webshop oldalán, úgyhogy ezzel nincs is gond, csak azzal, hogy ugyanúgy benne van a találati listában, ahol rendes garit adnak hozzá, további kiegészítőkkel.

Végül meg: ott van az is, hogy ki a beszállító, mert ez sem mindegy. Lehet egy kínai weboldalról rendelni, kereskedelmi láncon keresztül, vagy a Samsungtól is.

2017. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!