Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a különbség az államilag...

Mi a különbség az államilag ill. a nemzetközileg elismert nyelvvizsga között?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Az államilag elismert nyelvvizsgát csak itt Magyarországon ismerik el, kapsz érte felvételi pluszpontot, meg ilyenek. A nemzetközi pedig, hogy mindenhol máshol, vagy egy adott országban (is) elismerik, ilyen pl a Cambridge vagy a DSD. Utóbbit tudom, hogy honosíttatni kell itt Magyarországon, nekem ilyenem van és Németo-ban elfogadják.
2011. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első jól mondta, az egyiket csak itthon, a másikat nemzetközileg is elfogadják.

Vannak olyan nemzetközi nyelvvizsgák is, amit nem kell honosítani. Nekem Goethe nyelvvizsgám van németből. Ehhez kaptam egy nemzetközi bizonyítványt (ezt Németországból küldték) és egy magyarországi nyelvvizsga bizonyítványt is.

2011. szept. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is valahogy így gondoltam, csak biztos akartam lenni benne...bárnem éppen a legjobb hír (legalábbis számomra), hogy tényleg így van.
2011. szept. 7. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Azért a "lényeg" a (tényleges) tudás

Nem a papír

2013. jan. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Ez a sok(féle) lüke nyelvvizsga csak azért van, hogy mninél több pénzt be tudjanak szedni
2013. jan. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
És hogy minél több pontod legyen felvételin ;)
2013. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!