Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket válasszam...

Szerintetek melyiket válasszam? Samsung Galaxy S6 Edge+ vagy Iphone 6 plus?

Figyelt kérdés

A kettő közül kell választanom csak nem tudok dönteni mert mindkettő tetszik

Ami aggaszt az Iphonenál:

Csak 1gb Ram

Első kamera csak 1,5 Mp

Hátsó kamera csak 8 Mp


Ami aggaszt a Samsungnál

Hamar merül

Néha akadozik, egy idő után belassul(Android pls..)

Az edge része hamar törik


Jelenleg a Samsung felé hajlok egy picit jobban, a jobb kamera és a jobb kijelző miatt, de nem akarok h 2 év múlva kínlódni kelljen mert lassú és elveszíti az értékét, míg az Iphone akkor is "drágább" lesz



2017. máj. 30. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem sima s6 edgém volt.Utáltam, mindig félrenyomódott a széle, egy pár óra alatt lemerült, android 7.0-val akadozott, melegedett,halk volt a beszédhangszóró, és ami a legaggasztóbb az az, hogy három hét alatt amíg meg volt 15 ezret vesztett az árából, most egy samsung galaxy note 4-et vettem helyette, ugyanannyiba került, ugyanott, de sokkal jobb, egyedül az előlapi kamera rosszabb, de amúgy mindenbe jobb, sokkal gyorsabb, az akksi bő egy napot kibír, nem melegszik, szinte minden jó rajta, a másik telóhoz képest,én inkább azt mondanám, hogy szerezz be egy samsung galaxy note 5-öt,az iphone is jó, de a frissítésektől meghal, illetve szerintem ár/érték arányban a samsung jobb.
2017. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyiket se venném, mivel ugyanolyan túlértékelt/túlárazott mindkettő. Kínaiak olyan mobilokat gyártanak manapság, hogy 100 ezerért megszólal. Honor, Xiaomi, Huawei, Vernee stb.

Honor 6-om volt, életembe nem voltam még telefonnal ennyire megelégedve mint ezzel. Soha nem lassult be. Az aksija mondjuk a vége felé gyorsan merült az tény.


Az, hogy az iPhone 2 év múlva is telefon lesz már nem éppen igaz. Arra akar kényszeríteni a gyártó, hogy vegyed évente az újat...

[link]

2017. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nos nem tudom..

Haveromnak Iphone 5-je van és frissítette az IOS-t rajta de eddig egyszer sem! fagyott le

2 hétig használtam és én sem tapasztaltam semmi akadozást, az applikációk tökéletesen mentek rajta

Ugyanez az én S2-et már 1000x "kivégezte" volna

Amúgy itt egy ok h miért félek az S6 edge+-tól


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


Tehát azok a dolgok amikre panaszkodtak, mind igazak

Melegszik, akadozik,és szemlátomást veszít az értékéből..

Egyéb fajta Samsungot nem szeretnék mert egy időre elegem lett az Androidból(6 éve használom)

Az S6+ -t is csak a hajlított kijelző miatt akartam volna meg a jó kamera miatt..

Köszi a válaszod sokat segítettél ^^

2017. máj. 30. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:

S6-om volt, tökéletesen elégedett voltam vele. Nagyon jó telefon. Egyetlen hátránya az akku üzemideje volt. De az Edge + akkuja nagyobb, azzal szerintem nem lesz gond.


A nagy, görbített kijelző nagyon jópofa (most S7 Edget használok), jó rajta böngészni, videókat, filmeket nézni, meg úgy mindent.


"Az Edge rész hamar törik..."

A hátlapja hamarabb törik mint a kijelző, mivel a kijelzőt védő üveget erősíti az alatta levő ragasztó, és a kijelzőpanel. Egyébként nem muszáj dobálni. Na meg egy tok is jótékony hatással lehet az élettartamára.


Az alsókategóriás Androidok szoktak belassulni, az S6 még pár évig nem fog. Nekem fél éve még megvolt, nem akadozott, gördülékenyen futott rajta minden. Én ezért az S6-ot választanám. Föleg a kijelző és a kamera miatt :)


Jó fényviszonyokban úgy fényképez, mint az S7. Gyenge fényviszonyoknál már elmarad tőle, de akkor sem olyan rossz. Az iPhone 6S kamerája már majdnem olyan jó volt, mint az S6-é, de a sima 6 elmarad tőle.


Ami miatt még aggódsz az iPhone esetében:


Teljesen más rendszer az IOS az Androidnál. Böven elég az 1GB RAM.

2017. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Alapvetően nincs bajom a kínai mobilokkal, sőt véleményt sem tudok róluk mondani mert eddig nem próbáltam egyet sem

A Huawei P9 lite kifejezetten tetszik, de most mégsem olyat szeretnék..

Attól függetlenül akiknek ilyen telojuk van azt mondják h rendkívül jó

2017. máj. 30. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!