Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek mi a véleményenetek a...

Nektek mi a véleményenetek a Huawei p8 lite-ról?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy középkategóriás telefont és én erre a készülékre gondoltam. Nem értek a telefonokhoz ezért gondoltam kikérem a véleményeteket.
2017. máj. 31. 23:09
 1/8 anonim válasza:
Nekem bevált. Viszonylag sokáig bírja töltés nélkül, de így is minden nap minimum egyszer töltöm, de én sokat is használom. Párom, aki maximum telefonálásra használja hetente max kétszer tölti. Egyébként gyors, és szép képeket készít.
2017. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. máj. 31. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt az üzenetet is arról írom. Nagyon jó kis telefonnak tartom, hasznos funkciókkal tele,aránylag nagy belső memóriával, samsungokkal ellentétben hosszú életartamú nem kivehető akkumulátorral, ami aránylag sokáig bírja töltés nélkül, hamar feltöltődik. Van egy beépített optimalizáló program benne ami szintén hasznos. Egyedül a fényképezője amit a vetélytársakhoz képes kicsit gyengének tartom, főleg az előlapit. De amúgy szerintem nagyon jó telefon, az eddigi 4 telefonom közül ez ami legjobban tetszik. (Korábbi telefonok: Sony Ericcson W300i, Samsung S5320?? vagy valami hasonló számok, Samsung S3 mini, aztán ez a P8 Lite)
2017. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még amit kofelejtettem, hogy még mostanában is előfurdul, hogy frissítéseket adnak rá ki. Hibák amikkel eddig találkoztam: Ha sokáig (2-3 hónapig) nem kapcsolod ki, nagyon be fog lassulni, de ha kikapcsolod egy órára, utána újból gyors lesz mint új korában. A másik pedig az hogy nekem elhalkult kicsit a mikrofonja, ha telefonálok hangosan kell beszélnem mert nem hallják.
2017. máj. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó telefon. Fél éve használom. Stabil a szoftver és nem túl bonyolult a menüje. Én azért vettem mert telefonáláskor tiszta a hangja, és a mikrofon is jó minőségben továbbít. még soha nem játszottam rajta ezért arról nem tudok beszélni. néha youtube vagy híreket elolvasom rajta és röccenés nélkül teszi amit szeretnék.
2017. máj. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok. ha elhalkult a mikrofon, akkor eltömődött. ki kell tisztíttatni.
2017. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt majdnem fél évig. Nekem nem vált be. Néha rá jön a hoppáré és belassul. Bár aki nem nyúzza nagyon, annak jó lehet. Igazából csalódtam benne, mert annyira nem nagy szám mint mondják. Lecseréltem egy használt LG G3-ra, minden szempontból jobb az LG.
2017. jún. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kettő nem egy kategória. Az is lehet hogy az 5-ös androiddal használtad. Mindenesetre középkategóriáról van szó. Egyszer nekem is belassult nap végére mert egésznap gps böngészés és fénykép-videózás ment szinte megállás nélkül. Ilyen szintű használatra biztosan jobb egy csúcskészülék mint a g3.
2017. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!