Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik érné meg...

Szerintetek melyik érné meg jobban: LG G4 vagy Iphone 5S?

Figyelt kérdés

Eddig androidot használtam. Nézegettem még más telefonokat is:Huawei P9 lite és P10 lite.

Hogyha tudnátok ajánlani, még jó telefonokat (amit figyelembe veszek: kamera, első és hátsó is jó legyen, méret 4" legalább) amennyit költenék rá: maximum 100.000 Ft. )azt is megköszönném! :)



2017. jún. 2. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
A G4-et nem igazán tudnám ajánlani, nagyon rossz az akkuideje, iszonyatosan fel tud forrósodni rövid idő alatt, főleg nyáron, úgy, hogy semmit nem csináltál vele. A kamerája egész jó ugyan, én is elsősorban emiatt vettem meg, de egy kicsit megbántam, túl sok a kompromisszum ennyiért. Az 5S nem rossz, de nem lesz már sokáig támogatva, jobban járnál egy SE-vel, nem sokat kellene rápótolnod.
2017. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

100K-ért már sokkal jobbat kapsz mint a Bootloop-os G4 vagy az elavult 5S.

Honor 8-t simán kapni ennyiért, illetve A5 2017-t és iPhone SE-t is.

2017. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1.Akkor nem csak én jártam szarul a Snapdragon 808-as koncepcióval...
2017. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A G4et az ellenségeimnek se ajánlanám, szörnyen felforrósodik,akadozik a menü és fél napot se bír ki az akksija.

Ha szereted a nagyobb testreszabhatóságot akkor vegyél andoroidos telefont,ha a gyorsaság,megbízhatóság és az akkumulátor idő fontosabb akkor iphone. Egyébként egy Huawei ár érték arányban nagyon jó,iphonebol meg 100 körül kapsz már 6osat vagy az újabb c szériát.

2017. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ha valaki tud még ajánlani, várom még a válaszokat :)
2017. jún. 2. 22:14
 6/9 Trevor. ***** válasza:
Honor 8. 100K-ért már elvárható a 4gb ram, ezért a Samsung Galaxy A5 (2017) nem éri meg.
2017. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már ennyiért van Honor 8, ami sokkal jobb mind a kettőnél.
2017. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én honor 8-at csak drágábban láttam, kb 14.000-ért, annyit pedig nem költenék rá
2017. jún. 3. 13:10
 9/9 Trevor. ***** válasza:

[link]

Megbízható helyről kell venni.

2017. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!