Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung érintőképernyős telefonokról? Melyik a "legjobb" szerintetek?

Figyelt kérdés
Samsung Diva? jet? s5600? Omnia? B5722? melyik telefon miért jó? válaszaitokat előre is köszönöm :)
2010. máj. 17. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
az új samsung wave a legjobb ha nemsoká kiadják. egyébként a touch wiz miatt a legtöbb felejtős még ha olcsók és készülék szinten jók is.. szerintem
2010. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A Samsungnak ált. jó telefonjai vannak (én is ilyeneket használok), DE attól becsúsznak gyengébb telefonok is.


Hogy melyik a jó?

Attól függ menyit tudsz rákölteni. Ha 30000 ezret vagy kicsit kevesebbet, akkor Samsung s5230. (dívát, s5600, corby-t ne szerintem.)

Ha olyan 40 körül akkor Samsung Monte ami egész jó :).

Ha olyan 60000 körül akkor Samsung Jet vagy Galaxy spica (nekem is olyan van :) )

És ha sokat akkor Samsung Omnia HD, Vagy az Új hamarosan a boltokba kerülő Samsung Wave a jó választás. Ezek a jobb telefonjai a Samsungnak. 2 dologtól függ. A pénz és az ízlés :)

2010. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

sztem jók a Samsung telefonok, most van a 2., mindkettővel elégedett vok.

az érintőképernyővel először lehet sz.arakodni, de hamar meg lehet szokni.

nekem 5600-as van asszem, nekem teljesen megfelel, középkategóriájú, normális telefon.

a Jet meg az Omnia jobbak, de drágábbak is.

a Diva kb. egy szinten van vele, nekem az is szimpi.

2010. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A saját Samsungos oprendszerekkel felszerelt olcsó modellek szarra sem jók, akkor már inkább egy nem érintőképernyős telefon abban a kategóriában, mert úgysem lehet kihasználni hogy érintőképernyős. Ami jó az az Omnia 2(Windwos Mobile 6.1) vagy a Galaxy Spica(Android 2.1), mert ezekre van elég használható program is.
2010. máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Samsung monte-t hol lehet kapni melyik szolgáltatónál? és mennyiért?
2010. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
telenornál kártyásan 45
2010. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!