Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SEGÍTSÉG! Tabletemre próbálok...

SEGÍTSÉG! Tabletemre próbálok frissebb androidot tenni! Rootolás sikerült, Custom Recovery instalálása NEM! Mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés

[link]


Ez alapján dolgozok! a 8. lépésnél akadtam el:

"8. Next up, issue the following command using Terminal Emulator:


dd if=/storage/sdcard0/recovery.img of=/dev/block/mmcblk0p21

"


A következő hibaüzenetet kaptam: cannot open for read: No such file or directory!


A recocery.img az SD kártyán volt! (nem raktam be semmilyen mappába).


Nagyon nagyon meghálálnám ha valaki rám pazarolna pár percet. Leírom eddig mikkel próbálkoztam, hogy lássátok, nem csak a sültgalambot várom:



((((Én amire gondoltam, hogy rosszul lett megadva az útvonal, így több lehetőséget is kipróbáltam, elhagytam a storaget, vagy az sdcard után a 0-át és még sok mást. SEMMI NEM VÁLT BE. Mindig ugyanaz a hibaüzenet!!!


Fórumon is kerestem a megoldást, ott azt ajánlották hogy rakjam a filet az alapértelmezett mappájába a Terminál emulatornak!! De nem találtam meg azt a mappát ami "home"-nak volt beállítva az emulátorba, így átírtam az útvonalat. De igazából TIPPEM NINCS HOGY KELL egy útvonalat megadni, mivel NEM OLYAN EGYÉRTELMŰEK a mappanevek ANDROIDON MINT WINDOWSON. Egyik file kezelőnél SD card, másiknál sdcard stb...

Még sok mást is próbáltam, de nem szaporítom a szót

))))



#szoftver #Android #softver update
2017. jún. 3. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


You can check your partition layout with

Code:

$ ls -al /dev/block/platform/msm_sdcc.1/by-name/


Ez hátha segít a megfelelő partícióhoz :)

2017. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült :D. de nem találtam interneten hozzá custrom romot..... Sok hűhó a semmiért...
2017. jún. 6. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!