Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7-nél elegendő erre a...

Iphone 7-nél elegendő erre a 32 gb? Mennyi a szabad tárhely ami valósan használhaó rajta?

Figyelt kérdés
Egyébként használok kb 10 alkalmazást, videózni nem nagyon szoktam, képeket se készítek sokat, zeném viszont lenne rá úgy 5 gb. A nagy árkülönbség miatt akkor inkább a 6s 128-as verzióját veném meg ha erre nem elég a 32 gb.

2017. jún. 3. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki megtervezte a 32 Gb os telefont bővihető memoria nélkül, ökör volt, csak a rendszeralkalmazások minimum 5gb ot elvesznek, és az iphone 7es 4k videót is tud( percenként300 mega) szóval jobb venni minimum 128gb ost!
2017. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

32 Gb-os telefonnal jóformán csak telefonálgatni tudsz, és op rendszert frissítgetni, egy darabig persze.


Jobb lenne 128-as vagy 256-os telefon ha fényképezel, videózol, app-ozgatsz.

2017. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 shofia válasza:
81%
Az én iPhone SE-nél a 32gb-ból csak 22 érhető el
2017. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
mondjuk a kérdező leírta, hogy se nem videózik sokat, se nem készít sok képet...erre mondjuk elég lenne, viszont erre egy olcsóbb telefon is elég lenne...dehát tudom, hogy itthon a legtágabb körökben presztizsdolog ájfonnal járkálni, még ha az ember semmire se használja.
2017. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából 50 alkalmazás van a telefonomon, abból 15 játék. Van rajta több giga zene, e-book, videózni és fényképezni is szoktam, mégis van 10 giga szabad helyem a 32 gigás telefonon...
2017. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem presztizs kérdése ez a dolog...Nem azt írtam hogy egyáltalán nem készítek képeket vagy videókat, hanem azt hogy nem olyan sokat. Jelenleg a 8 gigás memóriakártyámon úgy 2 giga kép és videó van. Ezért lennék kíváncsi, hogy mennyire elég az a 32 gb.

Köszönöm a válaszokat!

2017. jún. 4. 16:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Az elején a konfiguráció 4-6 GB-ot foglal le.
2017. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem elegendő lesz nekem az a 32 gb :)
2017. jún. 4. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!