Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha 4-5 évre szeretnék okostele...

Ha 4-5 évre szeretnék okostelefont venni nyár végén, akkor jó választás egy Honor 8?

Figyelt kérdés

Annyira értek a telefonokhoz, és olvastam is rengeteg tesztet (magyart és külföldit egyaránt), hogy tudjam, nagyon jó ár-érték aránya van ennek a telefonnak. De 4-5 évet kibírna vajon?


Amit 3 éve vettem telefont 40 ezerért (akkor ez volt a flottán belül akciósan, tehát amúgy drágább lett volna), az már szép lassan kezdi feladni. Emiatt arra gondoltam, hogy most inkább áldoznék az uj telefonra többet, hátha több évig bírja majd a strapát. Vagy már magasabb árkategóriás telefont sem éri meg venni hosszutávra?


Egyébként én nem szoktam leamortizálni a telefonokat, vigyázok rájuk, telefonálni, zenét hallgatni, fotózni szoktam velük, valamint néha internetezni, vagy 1-2 egyszerűbb játékkal játszani néha. Tehát nem gyentelném folyamatosan.



2017. jún. 4. 15:57
 1/4 anonim válasza:
58%

Mi az a gyentelés?

Csak en nem tudom

2017. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

4-5 évig maximum egy iphone marad használható sebességű.

Egyébként arra felhívom a figyelmed hogy a rendeltetésszerű használat nem csökkenti az élettartamát. Tehát attól nem megy hamarabb tönkre ha játszol rajta.

2017. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez érdekes. Egy barátom egy HTC-t vett még 4 évvel ezelőtt, 110 ezer Ft-ért (amgy 130 lett volna), és még mindig tökéletesen funkcionál neki, csak kicsit ütött-kopott mert néha napján elejti.


Iphone-t semmiképpen sem szeretnék venni.

2017. jún. 4. 16:28
 4/4 anonim ***** válasza:
4-5 év múlva az akkori igényeknek semelyik mai telefon nem fog megfelelni. Az aksiját addigra biztos cserélni kell, és szoftver frissítés nem lesz rá, de amit most tud, azt akkor is tudni fogja.
2017. jún. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!