Kezdőoldal » Utazás » Európa » Sarti, Zakynthos vagy Kefalóni...

Sarti, Zakynthos vagy Kefalónia lenne a jó választás? Azok segítségét kérném elsősorban, akik egy kicsit otthon vannak Görögország témában.

Figyelt kérdés

Augusztus végén anyukámmal szeretnénk egy jó kis kirándulást, de egyik ismerősünktől sem kaptunk kielégítő választ. Tavaly Paralián voltunk, gyönyörű hely.


Még annyi, hogy ha esetleg Kefalóniára mennénk (én azzal szimpatizálok a legjobban), megoldható-e egy hajóút Zakynthos valamelyik látványosságához. Gondolok itt a Kék barlangokra, az álcserepes teknősökre és a Navagio-öbölre.


Előre is köszönöm a válaszokat, sokat segítenétek! :)



2014. júl. 25. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha azt várod, hogy mi válaszadók mondjuk meg, Te hol éreznéd jól magadat, rossz helyen jársz.

Mi el tudjuk mondani, melyik hely milyen, de ezt a neten is megtalálod. Ráadásul nálunk objektívebben.


Ha rám hallgatsz, mindegyik jó hely. Töröld a kérdésed, vagy keress rá fotókra, és menj oda, ami Neked a legjobban tetszik.

Tök mindegy mi mi mit mondunk.


Vagy menj el mindenhova. Most az első helyre, aztán a másodikra, de ne hagyd ki a teknősöket sem.


A kíváncsi halakról hallottál már? :)

2014. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem azt várom természetesen :) gondoltam rátalál a kérdésre egy olyan valaki is, aki ezeken a helyeken már járt és szerintem mindenkinek lesz egy kedvenc helye. Mindegy, ráálltam a témára, fórumokat olvasgatok :)

És nem, nem hallottam :o

2014. júl. 25. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért nem keresel a kérdésedre te rá saját magad?

Akik itt válaszolni fognak, azt fogják elmesélni, én járttam egyik, vagy másik szigeten. Jó volt/rossz volt, met a feleségem/barátnőm//férjem/pasim ilyen meg olyan volt.

Ha csak annyit beírsz a keresődbe, melyik a kedvenc szigeted, rászűnsz egy órát a SAJÁT szempontok szerinti keresésre, nem fogsz nagy bakot lőni.

Hidd el, nem a mi látásmódunk a fontos, hanem a sajátod.


Mondjuk én másképp fogalmaznék... Azt mondanám, minden hely jó. Egyiken sem voltam. Melyikre a legegyszerűbb/olcsóbb/rövidebb (ez tőled függ) eljutni épp.

A többi nem fontos.

Annyi jó hely van, hidd el...

2014. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 yakumo18 ***** válasza:

Sarti szép, de Zaky és Kefalónia még szebb !! A két utóbbi között pedig nem sok a különbség.


Már csak rajtatok áll hogy melyik nyeri el jobban a tetszésetek :)

2014. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, döntöttünk! Zakynthos, Tsilivi lett :)
2014. júl. 27. 00:48
 6/6 yakumo18 ***** válasza:

Szerintem nem választottatok rosszul !! :)

Gyönyörű hely !!


I  Hellas

2014. júl. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!