Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell még beállítanom az...

Mit kell még beállítanom az androidos telefonomon, hogy megjelenjen az alábbi jel?

Figyelt kérdés

Amikor laptopon böngészőből lépek be a Google fiókomba, akkor én az oldalsó chat részben látom, hogy kinek a fiókja van összekötve telefonnal - azoknál ugye a kis robot ikon jelenik meg.


Én két hete kezdtem el használni a Google fiókomat összekötve androidos telefonommal, de amikor egy ismerős chat listáját megnéztük, a nevemnél nem jelezte ki a kis robot ikont, hanem csak egy pöttyöt mutatott, mint azelőtt, míg mások neve mellett látható az android jele. Ez miért lehet?


Erről beszélek:


[link]


Első három zöld pötty - elérhető, biztos, hogy nem androidról, mert megkérdeztük.

Hat narancssárga ROBOT ikon - nekik androidos a telefonjuk, és össze is van kötve a gmail fiók a telefonnal.

Egy szürke pötty - Neki nincs androidos telója, és éppen nem volt elérhető (vagy rejtve volt fenn).


Nekem az androidos telóm össze van kötve a gmail címemmel, de a haverom listájában nyoma sincs a ROBOT (Android) ikonnak a nevem mellett.


2017. jún. 5. 16:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!