Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért olyan fontos most az...

Miért olyan fontos most az adategyeztetés a feltöltőkártyás telefonoknál?

Figyelt kérdés

Értem a terrorista,gazfickó,bűnöző részt,de eddig nem volt fontos?

Francnak akarnak e-mail címet,lakcímet,személyi számot...


Arról nem is beszélve,hogy most beszolgáltatok egy rakás adatot ami eddig nem kellett-nekem- és mi van ha 3 hét múlva meg elcserélem a kártyám?



2017. jún. 6. 10:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem megy gyorsan. 2 hete szenvedek vele, még mindig nem tudtam véglegesíteni, mert b-a-sznak kiküldeni az ellenőrző kódot levélben. Mehetek majd be reklamálni az üzletbe megint. A miértre a válasz, a fidesz elmebaja, részben a teljesen beteges és szürreális migránsfóbiája a zsebdiktátornak, részben pedig így könnyebb nyomon követni az állampolgárokat, kvázi megfigyelés alatt tartani őket, mint a diktatúrákban. Ezért kellene minél hamarabb elhúzni a csíkot innen, nem elég hogy ezek a szemétládák szétlopnak mindent, mellé még lassan napi szinten vegzálják felesleges marhaságokkal az állampolgárokat.
2017. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!