Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P10 vagy Samsung...

Huawei P10 vagy Samsung galaxy S7?

Figyelt kérdés
Melyik telefont vennétek meg és miért?

2017. jún. 6. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten en p10et vennek, meg is mondom miert, samsungom mar nagyon sok volt megvettem minden happy de ra fel evre nagyon belassult... es akarmilyen samsung s6 om volt az is ugy belassult mint a szar de en az iPhoneban a tokeletes telefonra leltem, 1 eve megvan semmi baja...viszont a Huawei nagyjabol olyan mint az iPhone baratnomnek Huaweije van kiprobaltam es nekem nagyon tetszik iPhone menu csak olcsobb, ha hamarabb tudtam volna hogy a HUAWEI is ilyen jo akkor olyat veszek, de a te dontesed dontsd el, ez csak tanacs, de ahonnan veszed ott kerdezd meg az eladot 😇
2017. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt az igen hasznos választ! :)

Egyébként már a 2. huawei telom van, de az s7-t nagyon tetszett mikor megjelent és most elég baráti árban van, de a p10-s is van olyan jó, csak picit drágább.

2017. jún. 6. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

S7-est venném, Samsung komolyabb márka, jobb telefon, ennyi.


Lehetne sorolni: anyaghasználat, stb.

2017. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom az első mit beszél, nekem s6 edgem volt 1 évig semmi baja nem volt, nem tudom milyen lassulásról beszél.. most lassan egy éve s7 edgem van, ennek sincs semmi baja.
2017. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt Note 1-em, S6-om, majd S7-em, aztán P9, majd 5 napon belül passzoltam is tovább, és vettem egy S7 Edget. Kiváncsiságból cserélgettem őket, mert volt rá kis időm, hogy ilyesmivel szórakozzak, és természetesen mindet használtan vettem.


A Notet 5 évig használtam. Jó volt, szerettem, de 5 év használat után kezdett belassulni, túladtam rajta. S6-tal nagyon nagyon meg voltam elégedve, az a telefon egy műremek. Az anyaghasználat minőségi, a készülék szép, vékony, és mindent nagyon gyorsan, gondolkozás nélkül csinált. Ami zavart benne, az az üzemidő volt, és hogy nem bővíthető a tárhelye (sokat kameráztam vele, nekem kevés volt a 32GB. Egy hétvégi kirándulás alatt megtelt. Ha nem kamerázol nagyon nagyon sokat, akkor tök jó telefon). Volt lehetőségem nagyon áron alul venni egy S7-et, amin csak a hátsó üveglap volt megrepedve, engem az nem zavart. Megvettem. A kezelőfelület olyan mint az S6-on, meg úgy az egész olyan volt, csak az S6 gyengeségei ki lettek küszöbölve (bővíthető, nagyobb aksi), és sokkal jobb a kamerája (nekem felhasználói szempontból ennyi tűnt fel, nem fogok specifikációkról írni).


Volt lehetőségem egy P9-re cserélni, éltem a lehetőséggel. Nem rossz, de sokkal kevésbé egyszerű a használata, mint a Samsungé. Forrósodik a kamera, rosszabb a kijelző (sötétben a fekete is fehér), és sokminden nem működik olyan jól, mint a Samsungnál. Továbbá tele van haszontalan előtelepített appokkal. Tényleg nem rossz telefon, de én ebből nem kértem. 5 napot volt nálam, azt hiszem, ez elárulja, mennyire szerettem. Nem nőtt a szívemhez.


Vettem egy S7 Edget. Minden igényemnek megfelel (ahogy a sima S7 is megfelelt), nagyon jó használni, átgondolt kezelőfelület, tele van jó, hasznos funkciókkal, nem forrósodik a kamera, vízálló, prémium hatást kelt a görbített kijelző (őszintén szólva semmi előnye nincs, nem használom az Edge funkciókat. Simán csak jópofa, jó rajta böngészni vagy filmet nézni...), meg úgy az egész nagyon jól össze van rakva. Az S voice is nagy plusz, annyit simán tud mint a Siri (hangutasítás alapján rákeresni valamire a neten, ébresztőt beállítani, alkalmazásokat megnyitni, időjárást megkérdezni, telefonhívást indítani vagy üzenetet küldeni, zenét indítani és a hangerőt állítani... van egy csomó lehetőség).


Nekem a Huawei csalódás volt a Samsunghoz képest, ezért választanám én a Samsungot.

2017. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket az igen bő és hasznos válaszokat, lehet S7 edgen is elgondolkodom. :)
2017. jún. 7. 12:07
 7/7 anonim ***** válasza:

edgen szerintem csak akkor gondolkozz el, ha az simához képest nem kerül többe mint mondjuk 10-15 ezer

az edge része tényleg csak azért van, hogy meg tudja a samsung mutatni hogy ők képesek ilyenre.. gyakorlati haszna nem sok van. nekem edge van, de van itthon sima s7 is, és igazából annyi plusz van benne hogy nagyobb a kijelző, meg az akksi, amúgy semmi egyéb.

2017. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!