Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s8+ vagy Iphone 7+?

Samsung s8+ vagy Iphone 7+?

Figyelt kérdés
Vásárlás előtt állok és nem tudok dönteni a kettő között. S6 Edge és S4sem volt eddig. Iphoneom soha, de nyitott vagyok. Viszont nem tudom melyik éri meg. Előre is köszönöm.

2017. jún. 6. 00:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
65%
Egyértelműen samsung
2017. jún. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%
az s8 + többet tud , erősebb harvere van , jobb kamera , iris scanner.. stb... de ha ezek nem számitanak akkor csak az a kérdés hogy melyik redszer jön be jobban az ios vagy az android .. ;) remélem tudtam segíteni
2017. jún. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Roberto21 válasza:
26%
iphone az szar,nem torodnek a telefon gyorsasagaval, vagy akar nagyobb fejlesztesekkel. leginkabb tudjak hogy ez a telo szimplan csak nagy kepueknek valo, es hogy a megjelenesre. "vagany". a samsung am meg k***a jo ;)
2017. jún. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%

A Samsung erősebb, jobban néz ki, és nem utolsó sorban az android play áruházában milliószámra vannak ingyenesen, vagy jelképes összegért letölthető alkalmazások, játékok. Az Iphone hardveresen rosszabb, és gyakorlatilag csak az almás logóért fizetsz a hátulján. Az istore választéka meg sem közelíti az androidét, de ingyenesen nem sokminden akad, ami meg fizetős, annak megkérik az árát.

Attól, hogy divattelefon, már nem leszel menőbb, mert árában már nem a legkiemelkedőbben drágább, viszont nem is jó. Ha vállalkozóként, apu gazdag kisfiaként iphonnal villogsz, akkor inkább már csak butának fognak tartani, nem vagánynak...Hozzáteszem lassan a Samsung is kezd a divatirányba haladni, mert bár hardverügyileg az élvonalba tartozik, de azt megközelítő tudású egyéb telefonok töredékáron kaphatóak hozzá képest.

Ami még a Samsung mellett szól, a minőségi és hasznos kiegészítők. Iconx, Vr, és az órák. A Vr szemüvegen kívül viszont a többire ugyanúgy van más alternatíva, ami nagyságrendekkel olcsóbb.(az iconx pl 50-70ezerft, de 30 usd körül már kapsz majdnem ugyanolyan, márkajelzés nélküli füldugót.)

2017. jún. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
74%
Egyik sem, mert nem ér annyit, mint amennyibe kerül. OnePlus 3T
2017. jún. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%

És te vagy a 7826. a sorban az s8 vs iphone 7-tel.


Tényleg napi 3 ilyen kérdés van.


És újra: Szerintem a 7-es jobb telefon, én az iphone-t venném.

2017. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
+1 Samsung. Ha észérveket sorakoztatsz fel a kettő készülék mellett, akkor az S8 kerül ki győztesen a játszmából. Sokkal többet nyújt a Samsungnál. Az iPhone csak annyiban jobb, hogy van 2x-es optikai zoom, és picit gyorsabb.
2017. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%

Iphone.

De nézz róla videókat, szerintem samsug csak a kameraban jobb, illetve tobb funkcio van rajta amit ugy sem fogsz kihasznalni.

2017. jún. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

* az iPhonenál nyújt sokkal többet a Samsung.


Hogy ezt picit ki is fejtsem:

Jack nyílás,

Super Amoled kijelző,

Always On,

Nagyobb felbontás,

Élénkebb szinek,

Modernebb dizájn,

USB C,

Kompatibilitás,

Bővíthető tárhely,

szebb képek

Szebb képek sötétben,

Retina szkenner,

Gyorstöltes,

Samsung Dex,

Pulzusmérő,

Arcfelismerés,

Több app olcsóbban,

VR kompatibilis


És még sorolhatnám.

2017. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
20%

Ez egy totál megosztó kérdés.


Minek jack csatlakozó?


Pont az a lényeg hogy nincs, lightningos fülhallgató van, ennyi.

2017. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!