Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jófogáson próbáljak még venni?

Jófogáson próbáljak még venni?

Figyelt kérdés

Nemrég leesett az egyik telefonunk és tönkrement. Per pillanat nem jár le hűségidő, gondoltam veszek egy jobb állapotú mobilt használtan.


Vegyük le a mobil boltokat akik naponta több száz telefonnal megszórják az oldalt, meg azokat akik olyan áron akarják eladni aminél még újonnan is olcsóbb.


Három telefont próbáltam megvenni. Egyiket se lehetett.


1. Egyeztetünk, megnézem a telefont, tetszik mondom megveszem. Eladó azt mondja hazamegy a töltőért, szívja a cigarettákat veszettül, aztán 15 perc múlva felhív, hogy most nem tudja eladni mert akkor telefon nélkül marad. Első próbálkozás, itt nem adom fel.


2. Jófogáson hirdet X Y néven. Igen jó áron, tip-top állapotú telefon. Állítólag. Kikeresem face -n a szám alapján ki az eladó, hát csodák csodája ott meg egy másik néven van. Persze, lehetne hogy más nevében, más számára hirdet, csakhogy van feltöltve profilkép és ugyanaz az ember ugyanazzal a nővel és képpel csak más néven van a jófogáson és más néven a facen.


3. Új telefont hirdet. Kettőt is. Állítólag 3 hónaposak, számlával. Számot nem ad meg, nevet nem ad meg, írok neki kiírja az oldal, hogy olvasta, nem válaszol. Pedig amit hirdet nem egy divatos dolog, nem hiszem hogy annyira túlterhelnék az érdeklődők. Azóta is hirdeti...


Én vagyok túl érzékeny, vagy nem lehet normális "tiszta" telefont venni jófogáson?



2017. jún. 7. 08:50
 1/1 Trevor. ***** válasza:

Én használt elektronikai cuccot csak hardveraprón szoktam venni, illetve eladni.

[link]

2017. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!