Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek egy Iphone SE...

Szerintetek egy Iphone SE 32GB körülbelül mennyi ideig lesz használható?

Figyelt kérdés

Alap cél, hogy telefonhívás, sms, fb, messenger, safari, Bkk futár, Gmail, Googledrive és letöltött egyetemi dokumentumok elfussanak rajta.

Az sem zavar, ha 2-3 év elteltével nem frissítik tovább a szoftver, de attól még működőképes marad.


Tehát, van esély arra, hogy mondjuk 4 évet lehúzzak vele? Vagy ez hiú ábránd?



2017. jún. 7. 11:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%

Most mit akarsz kérdezni pontosan?


Ez egy elég "lehetetlen" kérdés.


Megveszed a telefont és használod 4 évig.


Miért mi lesz vele szerinted 2 év után átalakul vízzé vagy mi?


Most mi a kérdés?

2017. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem, de tönkremehet. Androidoknál elég gyakori jelenség, hogy 2 év után használhatatlanok, mert vagy maga a telefon volt 2 évre kalibrálva vagy annyira nem frissítik, hogy semmit nem lehet használni rajta.

Ha már kiadok pénzt, olyat szeretnék, ami garantáltan kibírja 4 évig. Eddig nem volt iphoneom, ezért érdekel, hogy mi erről a véleménye azoknak, akik jobban benne vannak a dologban.

2017. jún. 7. 11:49
 3/16 A kérdező kommentje:

De ha ennyire szeretnéd konkretizálni a dolgokat. Az érdekel, hogy 32GB az 4 év múlva még elég lesz-e egy alap rendszer elfutásához, illetve hogy mondjuk, ha nem frissítik a szoftvert, akkor az ios11 elég lehet-e a felsorolt programok futtatására.


U.i.: Ha nem tudsz szöveget értelmezni, akkor megkérdőjelezendő, hogy van-e létjogosultságod ezen a portálon válaszolgatni. Nem ez az első kérdés ugyanis, amit olvasok és látom, hogy te megjelensz és rögtön belekötsz a kérdésbe. És onnan tudom, hogy te vagy, mert mindig csak belekötés van, ugyanúgy 58%-os válaszolótól. Most, hogy én kérdeztem van alkalmam elmondani, hogy ez baromi zavaró. Szóval, ha csak kötekedni tudsz, légyszíves görgess tovább!

2017. jún. 7. 11:57
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha vigyázol rá (tehát nem töröd össze, nem lesz vizes stb...) akkor bírni fogja akár tovább is. Nem azt mondom 4 év múlva az akkori játékokat nem fogja vinni, de telefonálni, netezni bőven jó lesz.
2017. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Játszani csak PC-n szoktam vagy konzolon, telefonon nem. Úgyhogy akkor lehet megpróbálkozok ezzel az iphonenal. Azért még várok pár véleményt. Érdekel mindenki álláspontja! :)
2017. jún. 7. 12:01
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Mit is írtál, milyen egyetemre jársz?
2017. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 bp1985 ***** válasza:
0%

Androidoknál elég gyakori jelenség, hogy 2 év után


Az 1.6-ra most állt le a támogatás kb 3 hónapja... Ios 7-re meg már most nem tudsz semmit letölteni...


Android 1.6 2009 szeptember

Ios 7 2013 szeptember


Milyen 2 évről beszélsz az Androidnál???

2017. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha megveszed az Iphone SE-t jó lesz 7-8 évig is, de addig úgyis veszel újabb modellt.


7-esnek is megy le szépen az ára.


Én 2015-ben vettem 170.000-ért egy 5S-t, most 90.000 újonnan, utolsó darabok, ennyi.


Úgyis veszel újat.

2017. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nemsokára az Iphone 7 is 200.000 alatt lesz, vagy annyi se, 150.000 környéke.
2017. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem az android milyensége, hanem egyben a készülék a lényeg. Nyilván a gyártón múlik ha használhatatlan.

2009-es androidon messenger nem fut. Bent van a fiókban, direkt feltöltöttem a régi telót, nem lehet rá letölteni. Két éve sem lehetett. Akkor volt kb. 6 éves a rendszer. Nyilván ha nem kellett volna akkor rendszert visszaállítani, akkor maradhatott volna a régi fajta messenger és működne. Nyilván több az az általam elvárt négynél, de remélem átmegy a lényeg.

Prémium androidra nem telik, a középkategóriásaktól félek. Igazi iphonera sem telik. Így marad ez a megoldás.


7 évet valóban nem várnék, de 4-et igen. Szóval még egyszer köszi a válaszokat!

2017. jún. 7. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!