Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha most veszek egy i5 4440-es...

Ha most veszek egy i5 4440-es processzort H97es alaplappa, az körülbelül hány évig lesz használható normálisan?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 13:21
 1/6 Brenya ***** válasza:
Amíg tönkre nem megy.Mit jelent az, hogy "használható normálisan"?
2014. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Gondolom arra gondolt hogy meddig lesz elég a teljesitménye pl: játékra, böngészésre és filmnézésre.
2014. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Megnézel egy ma 5éve hasonló kiadásu procit ha az ma jó még anyira lesz jó valószinü ez is jó 5év mulva akoriban
2014. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én procim ugy 4 éves most (i5 760), igaz, hogy készülök venni egy másik gépet, de nem amiatt, hogy már ez nem lenne jó (kell egy gép munkára és ezt fogom be).

Amivel eddig játszottam mindent vitt maxon (r9 270x-el), és szerintem még jó ideig vinné/menne, eddig semmi gondom nem volt vele.

2014. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 ép példának pl i5 650 t akartam irni hogy lasan 5éves 2015 elején és hogy rosz e

Vagyis az 1gen es procik ez meg 4gen es...

2014. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BM-Striker ***** válasza:

Még az Athlon 64 x2 2800+ -m is használható normálisan.


A Phenom 955-öm a brutális hardverigényű feladatokat leszámítva pl szoftveres 3D render és videótömörítés(amire egyik processzor se elég erős) tökéletesen elég mindenre.


Igazából ez attól függ hogy nálad mi a normális.


i5-4440 mindennapi feladatokra még sok is, játékokra bőven elég, erőforrászabló alkalmazásokra meg minél gyorsabb egy processzor, annál jobb, de sohasem elég.

2014. nov. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!