Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek egy Iphone SE...

Szerintetek egy Iphone SE 32GB körülbelül mennyi ideig lesz használható?

Figyelt kérdés

Alap cél, hogy telefonhívás, sms, fb, messenger, safari, Bkk futár, Gmail, Googledrive és letöltött egyetemi dokumentumok elfussanak rajta.

Az sem zavar, ha 2-3 év elteltével nem frissítik tovább a szoftver, de attól még működőképes marad.


Tehát, van esély arra, hogy mondjuk 4 évet lehúzzak vele? Vagy ez hiú ábránd?



2017. jún. 7. 11:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy 150-em sincs. A szolgáltatónál van annyi kedvezményem az évekig tartó hűség, meg egyéb miatt, hogy vagy középkateg androidot vagy iphone se-t adnának kis ráfizetéssel.

Ha lenne szabad pénzem simán vennék használt iphone 6s-t is.

2017. jún. 7. 13:05
 12/16 A kérdező kommentje:
Hogy milyen egyetem? Szerintem teljesen irreleváns, az egyik vidéki. Még két év van belőle hátra. De nem szeretném az első értelmes fizetésemet majd telefonra költeni, hanem inkább kialakítani valami lehetőséget arra, hogy saját lábamra álljak.
2017. jún. 7. 13:19
 13/16 bp1985 ***** válasza:

2009-es androidon messenger nem fut. Bent van a fiókban, direkt feltöltöttem a régi telót, nem lehet rá letölteni.


De lehet, csak te nem tudsz. Az nem a rendszer hibája, hanem a tied...

2017. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Tehát mert nem vagyok egy hozzáértő nyilván én vagyok a hibás. Ne haragudj, szerintem a telefonokat mindenkinek gyártják. Még annak is aki nálam is kevésbé ért hozzá. Ez nem csak az ehhez értők kiváltsága.


Mellesleg nem hiszem, hogy magyarázatra szorul, hogy nem szeretnék egy majdnem 10 éves telefont használni, aminek az aksija amúgy is 2 órát bír már maximum ki.


Ha szerinted van az igényeimnek megfelelő alternatíva androidban várom a javaslatod a kötekedés helyett! Nem vagyok android ellenes. Mellesleg, ha mégis ezt az iphonet választom, szerintem az is az én magánügyem. Bocsánat, hogy egyáltalán tanácsot mertem itt kérni!

2017. jún. 8. 11:06
 15/16 bp1985 ***** válasza:
Látom nem érted, pedig egyetemre jársz állítólag. Te állítottál egy baromságot, én meg leírtam, hogy hülyeséget akarsz bemagyarázni... Alternatíva? Neked kell tudnod, milyet akarsz. Nekem 1000 éve htc van, semmi bajom vele. Én ilyen echte kínait nem vennék, mint pl most nagy sláger itt az az x betűs akármi. Se magyar szerviz, se normális háttér, csak épp divat. Hirtelen most pont az van az itt válaszolók 90 %-ának. Nézd meg a netet, tele van eladóval.
2017. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nézd, szerintem az hogy valaki egyetemre jár nem egyenlő azzal, hogy rögtön programozó lesz vagy telefonokkal, elektronikával foglalkozik. Az egyetemi tanulmányaim hitelességét meg nem vagyok köteles egy vadidegennek bizonygatni. Mellesleg, ha még értenék is a telefonokhoz, a tapasztalatok, vélemények és gondolatok a témával kapcsolatban még hozzáértői körökben is különbözhetnek.


Az, hogy te feltételezem hozzáértőként meg tudod buherálni a készülékeket az egy dolog. Én nem fogom tudni, de még, ha tudnám, akkor sem akarom elveszteni a jótállást. Nyilván évek múltán már nem lesz jótállás és a régi telefonra sincsen már, de teljesen mással vagyok elfoglalva a hétköznapjaimban, mint hogy kitanulmányozzak egy újabb szakterületet vagy kétes személyek azt játékszerként használva alakítgassanak a saját telefonomon.


Az, hogy átlagfelhasználóként én azt látom, hogy ma az egyik haverom az iphone 4s-ével tudja használni a chatalkalmazásokat, a másik ugyanolyan korú sonys androidos pedig nem, az teljesen helytálló. Vagy, hogy én nem tudok régi androidra letölteni semmit szintén így van. Ebben nincs semmi hülyeség. Az, hogy az andoridok többsége az utóbbi időben 2 évente tönkremegy az nem az én kitalációm, elég, ha körbenézel ezen az oldalon vagy bárhol az interneten.


Javaslom, hogy becsüld meg a HTC-det, az unokatestvéremé pár hete került szervízbe. És nem azért mert nem vigyázott rá.


Olyan kínai telefont, amit írtál én sem szívesen vennék, pont a szervíz miatt. Meg egyébként sem néznek ki bizalomgerjesztően.


Én tudom, hogy az android vs. iphone téma érzékeny. Azt is tudom, hogy ebben nem leszek sohasem kellően kompetens, illetve azt is tudom, hogy ez rengeteg embernek okot ad arra, hogy kötekedjen a másikkal.


Te idejöttél és elkezdtél hőbörögni és bizonyítási vágyat éreztél, hogy márpedig elmondhasd, neked van igazad. Nyilván nem fogok tudni ezzel vitatkozni, de nem is értem, hogy neked ebben mi a jó. Miért nem vitatod meg olyannal a témát, aki ebben megfelelő vitapartner lehet számodra? Elég betegesnek gondolom, hogy egy egyértelműen "gyengébb" ellenfelet letámadsz. Azon túl, hogy nem jellemépítő tevékenység, elég sok negatívumot árul el az emberről. Sajnálom, ha nem sikerült megfelelően pontosan fogalmaznom és árnyalnom a gondolataim és így szakmailag bele lehetett kötni, illetve sziklaszilárd következtetésnek tűnt részemről. Mellesleg azóta már árnyaltan elismertem ezt. De ha ez sem elég, akkor, hogy elméd megnyugodjon: Igen, elhamarkodott, átgondolatlan kijelentést tettem, aminek nem sok valóság alapja volt.


De azt már végképp nem értem, hogy miután többször is hangsúlyoztam, hogy egy átlag felhasználóról beszélünk, miért nem állsz le. Elsőre is értettem, amit el szerettél volna mondani, én meg elmondtam, hogy nem vagyok ennyire penge. Majd ugyanezt a fejemhez vágod. Eddig is tudtam róla, szóval ettől nem lesznek álmatlan éjjeleim, és az én helyzetemen továbbra sem változtat, hogy velem ellentétben te le tudod tölteni a messengert.


Feltehetően a kérdést sem írtam volna ki, ha értenék annyira bármelyik telefonhoz, hogy magam hackelgessem.


De ha már ide tévedsz veszekedni, annyi lehetett volna benned, hogy írsz valami olyat is, ami számomra is értékelhető. Pl. én nem támogatom az iphonet, mert és mert. Vagy nem gondolom azt, hogy kibír négy évet. Vagy szerintem simán kibír. Vagy helyette viszont van ilyen és ilyen android, ami szintén képes erre. Tehát sem a kérdésre nem voltál képes huszadszorra sem válaszolni, sem pedig arra, hogy a nagy android imádatodat lefordítsad a gyakorlatban használható tanácsra.


Nézd, azt már ezelőtt is el lett ismerve, hogy hú, te biztos nagyon menő vagy. Azért teljesen felesleges tovább írogatnod, hogy ezt bizonygasd, mert eddig is így volt.


Ha viszont képtelen vagy bármi számomra értékelhető kommentre, akkor az egyértelmű péniszméregetésedre és direkt provokáló hozzászólásaidra sem vagyok kíváncsi. Úgyhogy ezt légyszíves a továbbiakban tartsd tiszteletben! Köszönöm!

2017. jún. 8. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!