Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet, rossz lesz a töltőm?...

Lehet, rossz lesz a töltőm? Töltésnél zúg, sistergő hangot ad egyre hangosabban.

Figyelt kérdés

2017. jún. 7. 16:08
 1/6 anonim válasza:
húzd ki mielőtt kigyullad.biztos hogy elromlott
2017. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam.

:-(

Köszi a megerősítést.

2017. jún. 7. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Melegszik!
2017. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Khm melegszik?
2017. jún. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem vészesen.

Nem éri el a testhőmérsékletet, de azért nem hideg a töltés alatt. A samu meg más töltök, nem produkálják ezt a jelenséget. Ez, igen. Sistereg, zúg. Ezt a zúgást ne úgy vegyétek, mint egy Ottó motor hangereje lenne. Hallani lehet, olyan 40-45-50 decibelen nyomja a hang effektet.

2017. jún. 8. 08:56
 6/6 A kérdező kommentje:

Most beszéltem a gyártó élő chat-es támogatásával.

Ők az javasolták, hogy szakszervizbe vigyem vissza, mert nagy a gyanú, hogy a töltő rossz. Megpróbáltam más aljzatban is tölteni a készüléket. Zúgott. Más töltővel nem.

2017. jún. 8. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!