Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet telefon hívás...

Hogyan lehet telefon hívás beszélgetést rögzíteni, ha nincs felkészülve rá az ember / felkészítve a telefon?

Figyelt kérdés

Természetesen valamilyen okos telefonról van szó.

Tudom, hogy léteznek alkalmazások amikkel ez elérhető.

Viszont ha nem szokott az ember naponta ilyet használni akkor nem is rak fel.

Létezik esetleg amibe gyárilag van ilyen funkció beépítve?

Kipróbáltam az alap hangrögzítőt hívás közben nem engedte használni.


Felhívtam egy ismerősömet, s sajnos háttérből olyasmit hallott amit nem kellett volna, majd közölte, hogy mindent hallott és fel van véve.

Ha nincs felkészülve rá, hogy rögzitenie kellesz a beszélgetést egy idő után és nincs erre egy azonnali gomb a készülékén akkor ez feltételezném, hogy csak üres fenyegetés.



2017. jún. 8. 21:12
 1/5 Alex Fly ***** válasza:
100%
Speciel nálam az Androrec minden beszélgetést automatikusan rögzít.
2017. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miyen telefonon?

Te telepítetted és állítottad így be vagy alapértelmezettként ott figyelt a menüben?

2017. jún. 8. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Ember! Telepiteni kell természetesen.
2017. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
100%
Hogy milyen telefonon? Nem mintha számítana, de jelenleg egy G2-n. Előtte S920-on és Defyn is ugyanígy működött. Természetesen külön program, de nem hiszem, hogy bárkinek is nehezére esne egy appot telepíteni a Playboltból.
2017. jún. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nyilván nem tart sokból bárkinek telepíteni ilyesmit ezzel tisztában vagyok. Csakmert egy mezei telefonhasználó nemsokat bíbelődik appok telepítésével főleg olyannal amire nem gondol, hogy kellene valamikor. Ezért irányult arra a kérdésem, hogy létezik-e esetleg amin alapból van ilyesmi.

Sokan vannak úgy, hogy azt használják ami van és eszükbe se jut bármit keresni.

2017. jún. 9. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!