Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt telefon vásárlásnál...

Használt telefon vásárlásnál mire figyeljen az ember?

Figyelt kérdés

Mit érdemes megnézni?

(telefonálni egyet vele gondolom/hangszórót megnézni alap)


Illetve tegyük fel hogy megveszem viszont mondjuk 3-7 nap múlva beszarik tudok tenni valamit mondjuk kötelezni hogy vegye vissza vagy "megvetted, a te hibád?"


2016. aug. 26. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Van olyan aki ad rá 1-2 hét garanciát, de az amolyan "dísz". Nem valószínű hogyha veszel tőle használt telefont akkor visszaveszi ha elromlik 1-2 nap után..
2016. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy magánszemély, vagy kereskedés, ahol venni akarod. Magánszemélynél természetesen nincs garancia, ha kiderül h valami baja van, akkor buktad a pénzedet. Kereskedésnél van olyan, aki vállal rá pár hét garit.


Szerintem mindent meg kell nézni, nehogy átb@sszanak. Bár mondjuk én soha nem mertem venni használt telefont, pont ezért, hogy bármi rejtett hibája lehet, nem tudom visszavinni, nekem plusz költség. Ugyanez igaz minden műszaki cikkre, laptop, tv stb...

2016. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor extra óvatos leszek.
2016. aug. 26. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha részletre hozták ki, akkor akár leis tíltja a szolgáltató és lesz egy téglád.. leellenőrizni te nem tudod
2016. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!