Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz ez az összeesküvés-elméle...

Igaz ez az összeesküvés-elmélet a messengerről?

Figyelt kérdés

Állítólag a messengert szándékosan hibásan készítik el vagy frissítik rá a régi mobilokra, ezzel kényszerítve az embereket az új mobilok megvételére. Ez igaz?

Ez meg fog történni a messenger lite-al is.


2017. jún. 10. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Nem akkora horderejű alkalmazás, hogy bárkit is rákényszerítsen valamire. Vannak alternatívák is.

Valamint én igazából nem is értem mi ez a nagy jajongás a programmal kapcsolatban. Soha nem éreztem fennakadást a működésében, egy ismerősöm sem panaszkodott még rá.

2017. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Ezek nélkül megáll az élet.
2017. jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Trevor. ***** válasza:
Ha valamit nagyon elcsesznek frissítéssel, leszedek egy régebbi apk-t apkmirror-ról. Csak Messenger miatt amúgy sem vennék új telefont, ahogy más sem.
2017. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!