Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ilyen sok összeesküv...

Miért van ilyen sok összeesküvéselmélet-hívő?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek, de szerintem az ilyen emberek nagyon buták.


A környetemben nagyon sok ilyen személyt ismerek. Már falramászok tőlük!


Érvekkel vitázni se lehet velük, mert agymosottnak titulálnak(-nának).


Miért van ez?



2017. ápr. 25. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Mert sz*r az életük és egyszerűbb nem magukat hibáztatni. Valamelyik vonal elkapja őket és utána ássák bele magukat ameddig már ki sem látszanak.
2017. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Mert sorozatosan kudarcok erik oket es egyszerubb masban keresni a hibat. Ha kap egy magyarazatott, hogy a hatterhatalom miatt nincs munkaja, maris konnyebb belenyugodni.


Tovabba ez azokra jellemzo, akik kevesebbet beszelgetnek mas emberekkel vagy szimplan nem fogadjak el a sajatuktol eltero velemenyeket. Illetve szerintem tul sok szabadido kell ahhoz, hogy valaki ennyire beleassa magat valamibe.

2017. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Gondolj bele, van egy szerencsétlen emberünk, aki semmit se ért el èletében és unatkozik is.Na, ő hirtelen megvilágosodik és örül, hogy mint átlag feletti ember tudja az "igazságot".
2017. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az összeesküvés elméletek 99%-a bullshit és nehéz megállapítani, hogy melyik az az 1% ami igaz.
2017. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy ugyanolyan buta egy összeesküvés-elméletben hívő, mint az, aki vitatkozik vele. :)

Összeesküvések nyilván vannak, bár azt nem tudni,hogy melyik igaz. Ez van, egyesek elgondolkodnak rajta, mások meg hisznek benne.

"Kicsiben" mindenki találkozik összeesküvésekkel, hiszen ha nem lennének ilyenek, az azt jelenté, hogy minden ember a világon igazat mond.

2017. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Clay Morrow ***** válasza:
JET FUEL CAN'T MELT STEEL BEAMS..
2017. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az internet, a különböző újságok zagyvaságai miatt.
2017. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is elmélkedek egy dologró
2021. nov. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!