Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik telefont vennétek...

Ti melyik telefont vennétek 120-140 ezer forint körül?

Figyelt kérdés

A teljesen maximum az 150. Mit gondoltok a Xiaomi MI6-ról? Úgy tűnik az lenne az egyik legjobb választás, azonban még mindig a pre-order áron van. Az LG G6 kb. november, decemberig mennyire lesz drága? Mennyit esik az ára? Nem szeretnék iPhonet vagy Windows-os telefont, tehát marad a jó öreg tojóhibriddroid.


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2017. jún. 11. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

Az LG G6 normális webshopok közül a 24 GSM-nél már most kicsivel 150 alatt van, jó választás, és a Xiaomi MI6 is, rajtuk kívül pedig még Samsung Galaxy S7 Edge, Huawei Mate 8 (64 GB), Huawei P10, vagy OnePlus 3T, ezeket is érdemes megfontolni!

Bár személy szerint nálam a Xiaomi és az OnePlus kiesnek, mivel nem bővíthető a memóriájuk!

2017. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
OnePlus 3T, szerintemez éri meg a legjobban.
2017. jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Mondanám a OnePlus következő csúcsmobilját(OnePlus 5), de a hírek szerint sajnos 590-600€ körül fog debütálni, ami már nem fér bele a keretedbe.


Mindenesetre a OnePlus 3T is egy több mint kiváló készülék, merem ajánlani.

2017. jún. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A OnePlus 3T-t már sok helyen ajánlták nekem, de egy árba esik Xiaomi Mi6-tal ami azoban papíron jóval kedvezőbbnek tűnik minden téren. Ti mit gondoltok erről? Melyik a jobb?

OnePlus 3T: 5.5" FHD (401ppi), Snapi 821, 16MP / 4K, 6GB, GG4, 3400mAh vs.

Xiaomi MI6: 5.15" FHD (428ppi), Snapi 835, Dual 12MP / 4K, 6GB, 3350mAh


Xiaomi +méret (kényelmesebb) + ppi + chipset + kamera (youtube alapján) + battery (-50 mAh, de 35 tized collal kisebb)


OnePlus +GG4 (elvileg a MI6-on nincs, de nem karcolódik, edzett üveg lehet rajta v ilyesmi) a többi mínusz - (kamera ?)


Mit gondoltok?

2017. jún. 12. 18:18
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Xiaomi vagány lenne, csak az se támogatja a B20-at, ezért én nem adnák érte ki 120.000-et :\. Még középkategóriába elmegy hogy nincs 800 mHz, de felsőben (szerintem) nem elfogadható.
2017. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

#3-as vagyok.


Nem akarok nekimenni a Xiaomi-nak, mert csakúgy, mint a OnePlus, a Xiaomi is egy feltörekvő márka.

Azonban én kifejezetten "undorodom" a Xiaomi UI-tól (MIUI), számomra olyan túl egyszerű.


Nem mellesleg szerintem sokkal jobban odateszik magukat a OnePlus szoftverfejlesztői, mint a Xiaomié, hisz egy tavalyi SoC(S821)(3T) játékokban odaveri a Mi6-ot is, és vegyes (átlagos) használatot tekintve még akkuban is jobb a 3T.

2017. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

"Azonban én kifejezetten "undorodom" a Xiaomi UI-tól (MIUI), számomra olyan túl egyszerű. "


Te undorodsz tőle, másnak meg pont ez jön be, az elegáns külső mellé egy letisztult felület...

2017. jún. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7 ez így igaz. Egyébként is most divatos ez a nagyon letisztult stílus.


#5 a B20 valami 4G LTE-hez kapcsolódó dolog? Ha jól sejtem a 800 MHz is. Ezzel az a helyzet hogy rengeteg helyen hallom hogy az hogy nem támogatja nem felel meg az elvárásoknak, de én lehet hogy nem haladok a korral, (pedig nem vagyok idős:) de soha nem mobilnetezek.


#6 igen hallotam már azt is hogy a OnePlus nagyon optimalizált, de jobb a MI6-nál?? A MI6 játékokban átlag FPS-ben még a szintén Snapi 835-ös Galaxy S8-at is elpic*ázza (game mode-ban tehát az is FHD-n megy). Egyébként az OP 3T is egy jó telónak tűnik, de engem még meg kell győzni arról, hogy jobb mint az általam mind külsőleg, mind pedig így távolról belsőleg is jobbnak talált mi6.


Szerintetek ebbe a képbe hogy illeszkedik be az ugyen ebben az árban lévő G6?

2017. jún. 13. 16:43
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
B20 a 4G 800 mHz-s frekvenciája, vidéken használják mivel nagy hatótávolságú de egyszerre kevesebb embert tud ellátni. Szóval pl. autópályán h+/3G internettel maradsz. Vagy faluhelyt.
2017. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

MHz és nem mHz, de amúgy korrekt az infó :)

Az én jelenlegi telefonom sem támogatja a B20-at, de nem is hiányolom (ahol lakom még 3G sincs, nemám 4G). Ha nem mobilnetezel, akkor nem fogod a hiányát érezni.

2017. jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!