Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik telefont vennétek...

Ti melyik telefont vennétek 120-140 ezer forint körül?

Figyelt kérdés

A teljesen maximum az 150. Mit gondoltok a Xiaomi MI6-ról? Úgy tűnik az lenne az egyik legjobb választás, azonban még mindig a pre-order áron van. Az LG G6 kb. november, decemberig mennyire lesz drága? Mennyit esik az ára? Nem szeretnék iPhonet vagy Windows-os telefont, tehát marad a jó öreg tojóhibriddroid.


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2017. jún. 11. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
OnePus 3T-t vennék, de jön az 5 és megéri rá várni
2017. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Amúgy számomra érthetetlen hogy a Xiaomi annyira tojik az Európai piacra hogy +ba egy 0.5 dollárt nem fektet azért hogy az Európai piacra is tökéletes legyen minden szempontból...


Én értem hogy annyi megrendelés van, hogy gyártani nem tudnak eleget, de éppen itt Európába lenne piaca annak hogy a vásárlókon kicsi különbözetet nyerjenek.



2-3 év Redmi használat után ha elégedett lennék vele, tuti hogy belefektetnék egy Mi-re is :\.



Amúgy a telló teljesítményben még az Iphone 7+-al és a Galaxy s8-al is simán vetekszik. Csak hát feleannyiba kerül, szerintem kiváló választás lenne!

2017. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12 Teljesen igaz amit leírtál! Miért nem vagy elégedett a Redmi telefonoddal?
2017. jún. 14. 21:00
 14/15 anonim ***** válasza:
Elégedett vagyok eddig, kérdés 2-3 év múlva is az leszek-e :D. Xiaomi nekem nagyon szimpatikus, mert nem költenek marketingre, nem tudom a piacon még van-e ilyen gyártó, nekem jobban bejön ha az árral próbálnak meggyőzni és nem hülye marketingmódszerekkel manipulálni.
2017. jún. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amúgy romániai vagyok, eddig úgy tűnik erre fele nem nagyon divat a B20, 10.000-nél nagyobb településekben mindenütt van 4G a megyében, s máshol pedig alapjáraton nincs, csak 3G.
2017. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!