Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia XZ Premium vagy...

Sony Xperia XZ Premium vagy Samsung Galaxy S8?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnek vasarolni. Eddig mindig Sony-m volt és bárki bármit mond róla én kiállok a Sony mellett! De szeretném megkérdezni tőletek hogy ti melyiket vennétek.

Tegyük hozzá hogy a Sony-nak jobb a processzora, a kameraja, valamint a kijelző felbontása is lepipálja a Samsungét!



2017. jún. 13. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Én is örökké Sonys leszek! A legjobb telefon, bárki bármit mond. És ha neked is ez jött be nem kérdés: SONY!
2017. jún. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most ezt a kérdést minek tetted fel? :D

Hisz már meg is válaszoltad magadnak...

Nem mindegy, mit mondunk?

2017. jún. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

En is kifejezetten szeretem a Sony mobilpiacát.

Viszont bekell vallani az S8 sem rossz készülék. Azonban én nem vennék S8-at az ujjlenyomat- olvasó elhelyezkedése miatt, és a rettentően törékeny üvege miatt. (Gorilla glass 5)

2017. jún. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Vegyél sonyt aztán nyáron majd leolvad a kezedből .
2017. jún. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Wadmalac ***** válasza:
100%

Ha a márkahűség nem takarja el a szemed elől a teszteredményeket, csak nézz utána.


"a Sony-nak jobb a processzora"

?

835 mindkettő, vagy az európai S8 Exynos procija azonos képességű.


"a kamerája"

Na ezért nézd meg a teszteket, majd rájössz. Ideje lenne elfelejteni ,hogy a megapixel darabszám alapján ítéljünk.


"a kijelző felbontása is lepipálja a Samsungét!"

Azt megnézem, nagyító nélkül hogyan találsz különbséget a QHD meg a 4K közt.

És a Sony kijelzője még kisebb is, plusz nem oled. Éppen az LCD miatt a csak kicsivel nagyobb akku sokkal kevesebbet fog bírni.


Én amióta okostelók bejöttek, nem vagyok márkahű, két Sony (Xperia X8, Z) után egy LG G4, most meg Samsung S8+.

Van ezer netes teszt, teljes műszaki adattábla, benchmark eredmények, ennél többet nem mond semmi és senki.

A legkevésbé a márkamániások véleményére lehet adni.

2017. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pontosan, nem olyan jó az az XZ Premium.

Akkor már inkább HTC U11 vagy Xiaomi Mi6.

Azok az S8 igazi kihívói.

2017. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Wadmalac ***** válasza:
Ja, csak az U11 még nincs boltban. Nem tudtam kivárni. :D
2017. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pl.: azért vagyok márkahű, mert a rendszere, az alkalmazásai nagyon jók, és a Sony nagyon felhasználóbarát. És ezek a szolgáltatások amiket nyújt elfeledteteik, hogy néha melegszik. (gyorsnak meg nagyon gyors /z5-öm van/ ennék gyorsabb nem kell, ez egy telefon nem laptom- bár a laptomnál gyorsabb:D)
2017. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8.Androidos telefonról van szó, bármelyikre fel lehet tenni ugyan azokat az alkalmazásokat.(SD 808-as,810-es telefont az ellenségemnek se)
2017. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!