Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenoros online adategyezteté...

HotChoc kérdése:

Telenoros online adategyeztetés során mennyi idő után küldik ki a tájékoztató levelet?

Figyelt kérdés

Több, mint egy hete indítottam el az ügyintézést online, ahol azt ígérték, hogy hamarosan megkapom, de azóta semmi. Van valakinek tapasztalata ez ügyben?

Köszönöm a segítséget!



2017. jún. 16. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem sohasem. Nagy kamu. Én múlt hét előtti héten, már vagy 12 napja elindítottam azt a fost, és még mindig nem jött semmi. Egy rohadt kódról van szó, 6 karakterről, és nem képesek kiküldeni telefonon. Egyáltalán mi a here értelme van ennek az egésznek? Gondolom a fidesz agybaja, hogy jobban nyomon lehessen követni az állampolgárokat... De persze ha már kötelező, normális módon nem lehet megoldani, tipikus magyar. Tegnap is megyek, annyi ember volt hogy az utcán volt a sor vége, mehetek majd megint máskor. De az biztos hogy rájuk borítom az asztalt, nem tudom mit képzelnek, kötelezőve tesznek valami hülyeséget és akkor még én szaladgáljak utána anyár közepén mert képtelenek kiküldeni 2 hét alatt egy tetves levelet...
2017. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!