Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rosszul írtam be a PIN kódot,...

Rosszul írtam be a PIN kódot, a PUK kódot beírtam, új PIN, nem fogadja el, hogy oldjam fel a SIMet?

Figyelt kérdés
Rosszul írtam be a PIN kódomat, utána beírtam a PUK kódot, el is fogadta, de új PIN kófot kért. Beírtam az egyik volt PIN kódomat, megerősítést kért, így hát megerősítettem, viszont újra PUK kódot kért. És ez így tovább. PUK kódot 3x írtam be... Mit tegyek, hogy fel tudjam oldani a SIM-kártyát?

2017. jún. 20. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha újra a PUK kódot kéri, akkor rossz PUK kódot írtál be (ezt a beírás pillanatában nem szokta jelezni, csak miután beírtad az új PIN kódot).

Hívd fel az szolgáltatód ügyfélszolgálatát. Ők az előfizetés azonosítása után megmondják a PUK kódodat, és utána majd be tudsz állítani egy új PIN-t.

2017. jún. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!