Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik az LG G3...

Miért nem működik az LG G3 telefonom képernyőjének felső kb 3mm-e?

Figyelt kérdés
Több, mint egy hónapja lett cserélve a képernyő és idáig tökéletesen működött, de egy hete kb. valamiért a legfelső rész nem működik. Arról a kis állapotsorról beszélek, vagy nem tudom, mi a neve, amit normál esetben le lehetne húzni és ott állítgatni a fényerőt, hangerőt, wifit, stb. Ezt egyszerűen nem lehet lehúzni, s például Instagram-ra sem tudok posztolni, mert legfelül lenne az a gomb, de ugyanemiatt a kameránál sem tudom változtatni a beállításokat, meg semmit, ahol a gomb abba a legfelső komolyan pár mm-be esik. A legördülő menüt megoldottuk egy külön ikonnal valahogy, de a többi dologban nagyon zavaró sajnos, hogy az a ... pár mm nem akar működni, ez miért lehet? Szimplán rosszul tették be a képernyőt, vagy valami belső hibája a telefonnak? Nem szeretnék emiatt újat venni, de nagyon azon vagyok, mert alapvető appok így nem használhatók...:(

2017. jún. 21. 22:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!