Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Újraindul, leállítja az...

Újraindul, leállítja az alkalmazásokat és gyorsan merül a telefonom?!

Figyelt kérdés

Két és fél éve kaptam egy LG Leon telefont. Imádtam! Sose volt rá semmi panaszom, és arra amire én használtam (netezés, YouTube, Messenger és Just Dance Now) arra perfekt volt. Mostanában frissítettem a Messengert, és azóta elképesztően gyorsan merül. Reggel még 36%-on van, és használata nélkül 19% lesz. Azelőtt volt, hogy zenehallgatással 5 órán keresztül egy százalékot sem merült, bármilyen hihetetlenül hangzik.

Tudom, hogy nem egy "csúcskategóriás" telefon, de én nagyon szerettem. Most mégis ilyen. Talán a Messenger miatt lett ilyen? Már leszedtem róla, de még mindig újraindul.



2017. jún. 23. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy mostanra adja meg magát az akkumulátor.
2017. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beállítások, akumulátor, akumulátor használat és ott írja hogy mi fogyasztja a legtöbbet.
2017. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott. Letöröltem róla a Messengert. A legutóbbi frissítés óta csinálta. Köszönöm a segítségeket!c
2017. júl. 27. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!