Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes innen rendelni telefont?

Érdemes innen rendelni telefont?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretnék venni egy Xiaomi Redmi A4-et, de mivel itthon drága, ezért külföldről szeretnék venni.

Kérdéseim: EU-s lesz e?

Garancia van?

Bontatlan, új?


[link]



2017. jún. 27. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Akkor van az EU-ból ha a "shipping from: germany" van az adatlapjára írva. Különben Kínából hozzák amire még rászámolhatsz +27% áfát és eljárási díjat, plusz a standard kínai kézbesítési időt + magyar feldolgozási időt.


Ha úgy érted hogy működik-e az EU-ban és van-e magyar nyelv benne: ott van a leírásában, ugyanaz a telefon amit itthon veszel.


Új telefon, de garancia nincs. Jellemzően azért veszünk olcsó kínai telefont mert vagy 1-2 évente úgyis cseréljük, vagy ha rossz akkor veszünk másikat.

2017. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor maradok inkább az itthoni verziónál :D Csak hát itt 45k.. Vagy nem tudnál ajánlani egy telefont? Ami hasonló mint a Xiaomi Redmi A4, csak olcsóbb? :/
2017. jún. 27. 10:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bontatlan, új és oda van írva hogy international version ami azt jelenti hogy van benne magyar nyelv és minden hogy működjön itthon is. Garancia már kevésbé van rá...

Nem tudom hogy mennyire tudsz angolul de oda van írva a leírásban hogy minden tinydealen vett telefonra 6 hónap garancia van, az akkumulátorra 3 a telefonhoz kapott kiegészítőkre 1.

De nem az a legnagyobb hátránya hogy kevesebb ideig van rá, hanem az hogy sokszor több mint 1 hónap mire visszakapod a telefont és ha jól tudom neked kell fizetni a szállítását. Itt le vannak írva a dolgok:

[link]



Közbe látom hogy már más is írt. Eustockon van redmi 4a pro 36 ezerért is.

2017. jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, azt láttam is. De már kb 2 hónapja nincs raktáron.. Pedig az lenne a jó ár :/ :(
2017. jún. 27. 10:43
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Azt már nyilván azért nem árulják, mert nem gyártják. Már nagyon gyenge minden szempontból.

Már ez is többet tud jóval olcsóbban.

[link]

De én ha vennék már ez alá nem mennék.

[link]

2017. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ez? [link]
2017. jún. 27. 11:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Javítás: A Xiaomi erősebb a DOOGEE-nál (és az OUKITEL U7 Plus-nál.) és több benne a tárhely. Szerintem még gyártják is, de ebben nem vagyok biztos.

Ha tud a kérdező anglul, az a legjobb módszer hogy megtudd hogy egy telefon jó-e, ha teszteket olvasol róla és youtubeon review-eket nézel. Ha nem találsz ilyeneket az már gyanús.

2017. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy év garanciával és nem 45K.


[link]

2017. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még 3 órakor nem volt ez raktáron :Ő Kösziiiii
2017. jún. 27. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!