Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iPhone 7-et vennem,...

Megéri iPhone 7-et vennem, vagy megvárjam a 8 -at?

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Megéri, de a 8 jobban megéri, viszont akkor várnod kell még. Ha három vagy több évig tervezed használni akkor várd meg a 8-at.
2017. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Mindenképpen jó ötlet megvárni a 8-at, vagy a 9 et.
2017. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

Minek várni vegyél 7-est.


8-as nem jön szeptemberben, csak majd jövőre.


Most jön a 7S, de ha van annyi pénzed simán vegyél sima 7-est szerintem.

2017. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Hogy megéri-e? Attól függ, kinek. Nekem például egy telefon sem ér meg 100 000-nél többet. Inkább vennék az iPhone 7 árából egy munkára is alkalmas számítógépet. Ettől függetlenül az egyik legjobb telefon.


Hogy megvárd-e a 8-at? Ha a jelenlegi telefonod használhatatlan, akkor ne. Ha még kibír egy évet, akkor várd meg. Állítólag viszonylag nagy újításokat fog hozni a 8-as.

2017. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy olyan telefonról beszélünk, ami a "beavatottakon" kívül, mindenki számára csak pletyka szintjén létezik. Nem tudjuk, mit fog tudni, azt sem, hogy annyival jobb lesz e a 7-nél. Persze, sokszor előfordul, hogy az ilyesmi szivárogtatások végül helyesnek bizonyulnak, meg az iPhone 10. "Szülinapjára" amúgy is várunk valami újat az apple-től, de senki nem tud semmit. Ez olyan, mint az, hogy kb 3 éve, minden évben megszellőztetik a 4K kijelzőt valamelyik csúcstelefonnál, de eddig még csak a Sony lépte meg. Vagy az, hogy a kezdeti pletykák szerint az iPhone 7-en már csak virtuális homs gomb lett volna.

Sosem tudjuk, lesz e belőlük valami.


Ezt arra mondom, hogy nem kell mindent készpénznek venni. Ha úgy érzed, hogy meg szeretnéd várni, és a jelenlegi telefonod még működik, akkor várd meg. Ha a 7 tetszik, akkor vedd meg azt. Áresésre nem nagyon kell számítani, mint tudjuk, szóval emiatt végképp nem érdemes várni.

2017. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

3# Nem tudom honnan veszed... még nem jelentették be, de a legnagyobb külföldi oldalak mind 2017 október végét jósolták meg.

Ha igazak a hírek és teljesen bezeless kijelzőt kapunk a 8ban akkor várnék.

2017. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is várj. Én is várnék , ha most vettem volna iphonet.


De!


Azt vegyük figyelembe, hogy a 7 (és a 6s) a legjobb változata ennek a fajta iphone nak. Iphone 4 nél az antenna volt rossz , a 6 meg hajlott. Szóval benne van , hogy mostis a legelső az új dizájnú iPhone-ból hibás lesz.

2017. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Én is most akarok váltani 5S-ről, és megvárom a 8-at. De ha csalódás lesz (amit nem hiszek :D), akkor marad a 7s, vagy a 7s Plus attól függ mit mutatnak be szeptemberben :D
2017. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!