Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleejtettem a telefonomat a...

Beleejtettem a telefonomat a wcbe (iphone6) mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem sokàig volt vizben mert azonnal kikaptam viszont mkst meg bem kapcsol be csak az apple jelet mutatja neha-neha ugy 2-3 mp-ig. Fülpiszkàlóval benyultam a csatlakozókba és egy kicsit megfujtam hajszàrítóval. Ha benyilok a fulpiszkaloval a csatlakozokba nem nedves de gondolom beljebb is jutott a viz. Valamit tudtok ajanlani hogy mit csináljak? Holnap elvinnem szervizbe,de csak delutan es eleg fontos lenne hogy valamennyire mukodokepes legyen mert rajta van az osszes munkam. Az esetleges helyesírási vagy elirasi hibaktol tekintsetek el. Koszi :)

2017. jún. 27. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:

már mind1. egyrészt meg sem kellett volna próbálni bekapcsolni, másrészt a hajszárítózással is csak rosszat teszünk vele, hiszen a forró levegő se jó neki.


elviheted szervízbe, de nem valószínű, hogy bármit is tudnak már vele kezdeni.

2017. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bem probaltam bekapcsolni csak miota beleesett olyan mintha probalna bekapcsolni csak nem megy es olyan 3-4 percenkent mutatja az apple logot :( es amugy koszi a valaszt
2017. jún. 27. 22:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mennyire fontos adatok? mert van az a pénz amiért visszalehet hozni.
2017. jún. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát eléggé fontosak. Prezentációk, cikkek, world-dokumentumok, képek, stb. Szval a fel eletem rajta van. De valahogy csak megoldom. Bátyám programozó ugyhogy leheg tud vele valamit kezdeni. Köszi a választ! :)
2017. jún. 28. 00:25
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
A fülpiszkálóval csak a csokit tudod lepiszkálni róla.
2017. jún. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már nem fog működni,mert zárlatot csináltál benne,az adatokat viszont így is vissza tudják hozni szervízben.
2017. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
Max. lehúzod...
2017. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már kifogástalanul működik :D Köszi a válaszokat :)
2017. jún. 28. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!