Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom adategyeztetés hogyan?

Telekom adategyeztetés hogyan?

Figyelt kérdés
Ismeretlen a sim-em tulajdonosa,hogy tudom a saját adataimmal regisztrálni?Azt olvastam,hogy van lehetőség rá csak jelen legyen a sim kártya is amire a kódot küldik.A rendszerük folyamatosan ezt írja ki:A megadott adatok nem egyeznek a központi nyilvántartás adataival.Akkor most lehet vagy sem saját adattal regisztrálni a domino sim-emet?Valaki tud okosat mondani ez ügyben?Köszi!
2017. jún. 28. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj be személyesen egy üzletbe. A központi nyílvántartás időnként meggajdul. Nálam az új személyi miatt volt ez. Arra a névre fogják regisztrálni a kártyát, aki most bejegyezteti.
2017. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!Éppen ezt akartam elkerülni,hogy személyesen be kelljen menni mert helyben nincs Telekom-os ügyfélszolgálat.
2017. jún. 28. 14:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Telefonon is lehetetlen elérni Őket.5perce a Telekomos signált hallgatom :)
2017. jún. 28. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!