Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldön müködni fog a mobil...

Külföldön müködni fog a mobil internetem?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi,hogy a roming eltörlésével az adatkapcsolat is ugyan az mint ha itthon használnám ? Vagy rá kell fizetnem ?

2017. jún. 28. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

működni fog, de a telefonodon be kell kapcsolni, hogy engedélyezd a roamingot.


elvileg nem kell ráfizetni, amennyit ittho netezhetsz, annyit külföldön is tudsz majd ugyanannyiért, mint itthon (ha korlátlan a neted akkor külföldön max 10gb/hónap)



Én most voltam kint, simán ment a netem, semmit nem kellett tennem azon kívül, hogy engedélyeztem a telefonban a roaming közbeni netezést, de egy barátom ugyanekkor egy másik szolgáltatónál nem tudott semmit csinálni, pedig elvileg minden be van állítva

2017. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg igaz, akkor nekem kell egy Osztrák lycamobil kártya. :D 10 euró havonta 10 GB internet. Jelenleg 15 Eurót fizetek 5 GB-ért. Ráadásul úgy emeltek árat, hogy 30 nap helyett 28 napig élnek a feltöltőkártyás csomagok.
2017. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha túl ritkán használod a kártyát a származási országában, akkor bizony fizetned kell érte... ezt a szolgáltatók figyelni fogják, hogy évente hány napot van a kártya külföldön (a pontos számot elő lehet keresni, de nincs kedvem turkálni)
2017. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 hónapról lenne szó.Ilyen esettben meg nem kell fizetnem gondolom.
2017. jún. 28. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Az alap csomagok működnek, a kiegészítők csak belföldön használhatóak.

Pl. a korlátlan facebook kiegészítő opció nem működik roaming módban.

2017. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!