Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Roaming díj az EU-ban (? ) SOS!

Roaming díj az EU-ban (? ) SOS!

Figyelt kérdés

Az elkövetkezendő héten Görögországba utazok és az lenne a kérdésem hogy ha vasarolok "kiegészítő mobiladatot" (1GB-ot), azt majd ott is feltudom használni plusz költségek nélkül? (a június 15-ei módosítás okán) (Telekomos vagyok)

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. jún. 29. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,megtaláltam amire szükségem volt!
2017. jún. 29. 10:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom a telekomnál hogy van, én telenoros vagyok és itt az van, hogy egyedül a 3gb-os adatjegynél írják, hogy (EU-ban felhasználható 2gb). Szóval gondolom a többinél nem így van. ( [link] )

Telekomnál nem látom, hogy külön fel lenne tüntetve, hogy az EU-n belül mennyit tudsz felhasználni.

Arra figyelj, hogy Szerbiába, ill Macedóniába nehogy bekapcsold, mert ott lesz roaming. (már ha busszal v. kocsival mentek)

Lehet jobb, ha felhívod az ügyfélszolgáltatot nehogy megszívd, hogy csak belföldi adatcsomagot veszel.

2017. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Telekomnál a Domino csomagok mellé rendelhető Maraton mobilnet csomagok nem használhatóak EU roaming helyzetben.
2017. jún. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
így van, attól függ igazából, milyen csomagban vagy.
2017. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
100%

Domino esetén csak a méregdrága travel&surf csomagokat használhatod külföldön.

Ha nem simlockos a mobil, akkor érdemes ehelyett inkább egy olcsó helyi prepaid SIMet belerakni. Ha nem vagy több eszközzel szeretnéd használni, akkor meggondolandó egy mobil wifi AP is.

2017. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kiegészítők nem működnek roamingban.
2017. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!