Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyet kéne vennem?

Milyet kéne vennem?

Figyelt kérdés
IPhone 7-et nézegettem az utóbbi időkben magamnak. Érdeklődni szeretnék a tapasztalataitok, véleményeitek iránt. Előnyökkel,hátrányokkal egyaránt. Hallottam itt-ott, hogy az IOS gyors meg ilyenek, ezért is fogott meg (na meg persze a kamerája és a dizájnja). Nekem most Androidom van (már elavult Samsung, ezért is cserélném le) és hát nincsenek túl jó tapasztalataim erről. Meg persze kipróbálnám az IOS-t.

2017. jún. 29. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri bár túlárazott..de ettől függetlenül jó teló..A samsungok is jók csak a régebbi generációk voltak műanyagból pl s,s2,s3,s4,s5.... 6 tól kedztek el jobbakat erősebbeket jobb anyaghasznalatokat készíteni..
2017. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem nagyon könnyű volt Androidról iOS-ra átállni (szerintem visszafelé nehezebb lenne váltani). Imádom ezt az operációs rendszert, a dizájnt, ahogy egymásra épülnek a dolgok benne. A frissítések nekem mindig nagyon tetszenek. Szeptemberben jön az iOS új verziója (iOS 11), rengeteg új és hasznos funkciót ígérnek. Szerintem már csak ezért is megéri váltani. Az iPhone 7 kamerájáról nem is beszélve.
2017. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. jún. 30. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a helyedben várnék szeptemberig az új iPhone-ra, sajnos a 7-es olyan, mint a 6s (teljesítményben), csak nagyobb. A plus-on, meg dupla kamera van (bár azért az erősebb vmivel mint a 6s :D). Nekem jelenleg 5S-em van, én szeptemberben (Magyarországon októberben) tervezem lecserélni, attól függően milyen lesz a legerősebb iPhone (8?), ha ocsmány lesz, akkor marad a szintén szeptemberben bemutatásra kerülő iPhone 7s, vagy 7s Plus. Amúgy én 1000x jobban szeretem az iOS-t, mint az Androidot, az androiddal csak a bajok voltak. Inkább gyűjtök évekig egy iPhone-ra, mint, hogy vegyek egy "olcsó" sz@rt :D :D
2017. jún. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!