Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak? Elhagytam. Az...

Mit csináljak? Elhagytam. Az ingzsebemben volt egy Samsung mobil.

Figyelt kérdés

...egy autót pakoltunk meg zöldhulladékkal. Azt vettem észre, nincs az ingemben a készülék. Ott volt több munkatárs az egyiknél van, de nem tudom kinél. Nagyon jó volna vádaskodás nélkül kideríteni kinél van.

Tudom a készülék IMEI számát. SIM kártya nincs a készülékben (csak zene, radió hallgatásra használtam,"munkás teló")

Wifizni lehet vele.

Maga a készülék nem nagy veszteség, csak jó volna az IMEI alapján megtudni kinél van, és nézni azt a munkatársat, ahogy sunnyog, mert bűnös. Segélyhívásra is jó a készülék. Amúgy sejtem kinél van, tudom melyik képes arra, hogy "ellopja" ez a köszönet, hogy mindig tőlem lejmol cigit. DE, nem akarom szembe mondani neki, csak ha tudom biztosra.

Kár volt anno kinevetni, azokat akik elhagyják a telót. Sosem értettem, hogy lehet elhagyni, hát így. Hála nm az értêkesebb telót hagytam el (két készülék volt nálam) Igaz az is az ingemben volt, de begombolva, azt féltettem még új. Nem értem hogy nem vettem észre, hogy amikor lehajolok a telefon is kiesik, gondolom a zöldhulladékraesett, s nem koppant...csak az SD kártyát sajnálom, ami benne volt. A facebook jelszót már megváltoztattam, mert a jegyzet app bele volt írva, mêg a gmail jelszót is megkellett változtatni. Az a baj, hogy régi android verziójú, és nem tudtam belêpni a gmailba, akkor tudnám zárolni a gmail keresztül. Hát ennyi. :(



2017. jún. 29. 14:36
 1/3 anonim válasza:
Ha a zoldhulladekra esett az is lehet hohgy kozte maradt es nem lopta el senki
2017. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van első, (a munkatárs(ak) miatt mondom.
2017. jún. 29. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:

"Tudom a készülék IMEI számát. SIM kártya nincs a készülékben"


És mire mész azzal ha tudod az IMEI-t?

2017. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!